“Ma gjeni…”/ Ina Kollçakut “i bie në kokë” për policin në Fier: Ai më fliste për…

113 563 lexime

124,178FansaPëlqeje

Ina Kollçaku, e bë e njohur për publikun për shkak të pjesëmarrjes në “Për’Puthen”, ndërsa shpesh ka tërhequr vëmendjen  me deklaratat, për sa i përket fuqizimit të vajzave dhe grave në vendin tonë.

Në një video të dy netëve më parë, Ina tregon se si një polic në Fier i kishte kërkuar të lëvizte makinën pasi kishte ndaluar në vizat e bardha gjatë turnit të tij të tretë.

Por Inës duket se i ka rënë keq në kokë për policin në fjalë dhe po bën ç’mos për ta gjetur nëpërmjet Instagramit të saj të populluar.

“Ai fliste për vizat e bardha une harrova t’i jepja makinës”, shkruan ajo në një nga InstaStoryt.

Të fundit

Inter mposht Atalantën dhe siguron pjesëmarrjen në Champions në sezonin e ardhshëm

Inter ka siguruar matematikisht kualifikimin në Champions League, pas fitores 3-2 në shtëpi ndaj Atalantës. Skuadra e Inzaghit pozicionohet...

Mbyllet në barazim Strasbourg-PSG, parizienët shpallen kampion të Ligue 1 për herë të 11

PSG fiton për herë të 11-të në histori titullin kampion në Francë. Skuadra pariziene e siguroi matematikisht vendin e parë një javë para fundit...

Tensionet në veri, Sveçla në Leposaviç: Këtu është Republikë e Kosovës

Ministri i Punëve të Brendshme të Kosovës, Xhelal Sveçla, sot ishte për vizitë në Leposaviç, ku u prit nga kryetari i ri i komunës,...

Ish diplomati amerikan Henry Kissinger feston 100 vjetorin e lindjes

Ish sekretari amerikan i Shtetit dhe këshilltari presidencial Henry Kissinger feston 100 vjetorin e lindjes këtë të shtunë, duke kapërcyer për jetëgjatësinë shumë bashkëkohës...

Historike/ Luton Town mposht Coventryn dhe rikthehet në Premier League pas 31 vitesh

Luton Town do të luajë në edicionin e ardhshëm (i 32-ti) në Premier League, pasi mposhti 6-5 në ruletën e penaltive Coventry-n, në finalen...

Lajme të tjera

Web TV