“Mos ia tregoni gruas së tij”/ Erdogan ‘marroset’ pas kryeministres italiane!

113 563 lexime

124,178FansaPëlqeje

Një moment, kur presidenti i Turqisë Recep Tayyip Erdogan takohet me kryeministren italiane Giorgia Meloni ka tërhequr vëmendjen e shumë personave në rrjet.

Pamjet të cilat janë bërë virale dhe janë shpërndarë gjerësisht në Twitter tregonin momentin kur Erogan i buzëqesh dhe e sheh me “dashuri” kryeministren italiane.

“Dashuria është në ajër”, është një nga komentet në rrjetin social.

“Mos lejoni që gruaja e Erdoganit ta shohë këtë”, shkroi me shaka një tjetër Twitter.

Kryeministrja e sapo zgjedhur u takua me Erdogan në kuadër të Samitit të G-20 në Bali, Indonezi  të martën, më 15 nëntor.


Të fundit

VIDEO/ Të pashmangshëm, Reali mposht Atleticon në kohën shtesë dhe kalon në gjysmëfinale

Real Madrid ka mposhtur Atletico Madrid në kuadër të çerekfinales së Kupës së Mbretit me rezultat 3-1, pas kohës...

Do ketë “non grata” nga BE për politikanë shqiptarë? Ambasadorja shpjegon rregullat

Ambasadorja e Bashkimit Europian në Tiranë Christine Hohmann është pyetur nga gazetarja Erla Mëhilli nëse do të ketë nga Brukseli vendime drastike për zyrtarët...

Akuzat për lidhjen me McGonigal/ Reagon Rama: S’ka lidhje me atë që ulëritet në Shqipëri

Kryeministri Edi Rama ka reaguar në lidhje me akuzat e opozitës për aferën me ish-zyrtarin e lartë të FBI-së Charles McGonigal për të dëmtuar...

Kush e bleu ish-zyrtarin e FBI?/ Ja si përgjigjet deputeti i PS

Deputeti i Partisë Socialiste, Toni Gogu tha  në emisionin Now në Euronews Albania se opozita në Shqipëri janë duke trilluar mbi aktakuzën ndaj ish-zyrtarit...

“Ik me gjithë puthje, se dua hiç…”/ Zihen keq Kiara dhe Luizi: Krenaria jote të djeg

Kiara dhe Luizi janë zënë sot keq me njëri-tjetrin. Gjithçka nisi pas një bisede me Oltën, e cila këshilloi Kiarën që ta puthte Luizin...

Lajme të tjera

Web TV