Horror në aeroport, punonjësi “përpihet’ nga motori i avionit

113 563 lexime

124,178FansaPëlqeje

Një punonjës i aeroportit ka vdekur pasi është “përpirë” nga motori  i avionit në Alabama të SHBA-së.

Aksidenti ndodhi rreth orës 15:00 fundjavën që lamë pas në aeroportin rajonal të Alabamës, ku avioni sa ishte ulur në tokë.

Bordi Kombëtar i Sigurisë së Transportit i SHBA deklaroi se punonjësi i ekuipazhit tokësor ishte “përpirë në motorin” e një avioni ndërsa ishte ulur në tokë.

Autoritetet amerikanë janë duke hetuar incidentin që shkaktoi vdekjen e punonjësit.

 

Të fundit

Ekspertët thonë se po krijohet në heshtje një trend i ri për bukurinë

Mbase nuk e keni vënë re, por në botën e bukurisë ka aktualisht një lëvizje, sipas së cilës, minimalizmi...

“Nuk e ka ekzekutuar vajza”/ Karamuço nxjerr detaje nga vrasja e 50-vjeçarit në Durrës!

Eksperti i kriminalistikës, Ervin Karamuço thotë se vrasja e 50-vjeçarit Pëllumb Meta nuk mund të jetë kryer nga vajza e tij 19-vjeçare Hygerta Meta. Në...

Parlamenti gjerman miraton projektligjin për legalizimin e kanabisit

Ligjvënësit gjermanë kanë miratuar legalizimin e kanabisit në vend. 407 deputetë votuan në favor të legjislacionit të paraqitur nga koalicioni qeverisës, i përbërë nga...

Shi dhe erë e fuqishme, çfarë na pret nga nesër

Moti gjatë fundjavës që na pret, do të dominohet nga reshje të përqendruara më shumë në disa qarqe të vendit. Edhe pse nuk parashikohen...

A e vrau vajza të atin? Eksperti i sigurisë ngre dyshime të forta rreth ngjarjes

Krimi në familje ka tronditur Durrësin. 49-vjecari Pëllumb Meta është gjetur i groposur në oborrin e banesës, 13 ditë pas vrasjes. Autorësinë e ka...

Lajme të tjera

Web TV