TMERR në mes të lokalit/ Po bisedonte me shokët, 38-vjeçari bie në tokë dhe vdes

113 563 lexime

124,178FansaPëlqeje

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur në Kosovë ditën e sotme, ku një 38-vjeçar ka ndërruar jetë.

Mësohet se ngjarja ka ndodhur në Prizren, teksa Shaqir Bytyqi ishte në një lokal duke biseduar me shokët, e tij, kur ka rënë pa vetëdije nga karrigia.

“Rasti ka ndodhur mbrëmë pas orës 00:00 në një lokal në Prizren. Derisa ishte duke biseduar me shokët e tij tanimë i ndjeri, ka rënë nga karrigia pa vetëdije. Ai është dërguar në Qendrën Emergjente ku edhe është konstatuar vdekja”, tha ai.

Bytyqi bëri të ditur se trupi i pajetë me vendim të prokurorit është dërguar për obduksion në Institutin e Mjekësisë Ligjor.

Të fundit

Turqi/ Ende nën rrënojat e tërmetit ish-lojtari i Chelsea, dje shënoi golin e fitores

Turqia është duke kaluar një situatë tejet të vështirë për shkak të tërmetit që tronditi vendin. Bëhej fjalë për...

Turqia në zi kombëtare deri në 12 shkurt, shkon në 2600 numri i viktimave nga tërmeti

Presidenti turk, Rexhep Erdogan, shpall zi kombëtare deri në 12 shkurt. Një tërmet i madh vrau më shumë se 2,600 njerëz në një zonë të...

4 këshilla për të shmangur gripin kur të gjithë janë të sëmurë

Këtë vit ka pasur një “shpërthim” të madh të rasteve të gripit. Gripi sezonal shfaqet kryesisht në muajt e dimrit. Ka një fillim akut...

Chat GPT: Intervistë me makinën inteligjente

Nga Lutfi Dervishi Çfarë mendon makina inteligjente, për Shqipërinë, për problemet, korrupsionin, skandalet, aplikacionin akt1visti, pse qeveritarët shqëtësohen më shumë për like dhe komente se...

Lënë pas mosmarrëveshjet, Greqia i vjen në ndihmë Turqisë pas tërmetit shkatërues

Kryeministri Kyriakos Mitsotakis ka zhvilluar një bisedë telefonike me presidentin e Turqisë, Recep Tayyip Erdogan. Gjatë komunikimit, Kryeministri shprehu dhimbjen për tërmetin shkatërrues në Turqi...

Lajme të tjera

Web TV