Deklarata e Kristit ndaj Kiarës po bën xhiron e rrjetit: Po të doja e kisha kapur

113 563 lexime

124,178FansaPëlqeje

Një deklaratë e Krist Aliajt për Kiara Titon, po bën xhiron e rrjetit dhe ka pasur reagime të forta nga publiku, nëpërmjet komenteve në formë ‘revolte’ për komentin e Kristit ndaj Kiarës.

Në një diskutim me Kiarën dhe Luizin, Kristi u shpreh se nëse do të donte do ta kishte bërë Kiarën për vete.

“Po ta doja Kiarën e kisha kap me kohë’, tha Kristi.

“Kujdes me kto deklarata, sa i sigurt je?”, i kundërpërgjigjet Kiara.

“100% i sigurt. Kapur në sensin që po të kisha interes do të isha me ty”, i përgjigjet Kristi.

Prej dy javësh tashmë dyshja Kiara Tito dhe Luiz Ejlli janë afruar shumë me njëri-tjetrin, me Luizin i cili në çdo moment gjen një formë komunikimi me Kiarën dhe një temë diskutimi.

Gjatë këtyre ditëve sidomos përpos ndonjë përplasjeje, kemi parë edhe shumë përqafime dhe puthje nga ata, por ende një konfirmim të një romance mes tyre.

Më herët, Luizi i ka bërë një kërkesë të veçantë moderatores duke i kërkuar të largohet nga debatet me banorët e tjerë, të cilët po e përdorin sipas tij për të sulmuar atë.


Të fundit

Donald Trump çel fushatën për zgjedhjet presidenciale 2024

KOLUMBIA, Karolina e Jugut – Ish-Presidenti Donald Trump filloi fushatën e tij për zgjedhjet presidenciale të vitit 2024 me...

“Më shiti kokainë të prishur”, zbardhet dëshmia e shqiptarit që vrau “amerikanin”

38 - vjeçari shqiptar i akuzuar për vrasje me paramendim të 47-vjeçarit “Amerikani” ose “Gus”, mëngjesin e 20 janarit ka dhënë dëshminë e tij. “Amerikani”...

Thyen rregulluat/ Luizi dhe Olta e pësojnë keq, ja vendimi që ka marrë ‘Vëllai i madh’

Ka nisur mbrëmjen e sotme spektakli i madh i Big Brother VIP, teksa është dhënë dhe dënimi i parë. Luizi dhe Olta kanë qenë kryefjalë...

Misteri i vrasjes së vajzës që erdhi nga Italia/ Shefi i Sigurimit e thirri pas shkolle..

Narta është fshati, që fillin e ka të lidhur me lagunën. Në dajlan gjuhet peshku, kapen ngjala që të llapashitet nëpër duar. Vreshtat e...

Pësoi defekt, skafi me 4 persona në bord mbetet në det të hapur

Një skaf me katër persona ka mbetur në det të hapur në Vlorë. Sipas njfotimit, skafi ka pësuar defekt dhe ka qenë kapiteni ai që...

Lajme të tjera

Web TV