“Më mbante mbyllur dhe më dhunonte”/ Maria rrëfen abuzimin nga ish-partneri: Pasi ika…

113 563 lexime

124,178FansaPëlqeje

Maria, konkurrentja e re në “Për’puthen”, zhvilloi takimin e parë me Mateon, për të cilin ka shprehur pëlqim.

Duke folur për veten dhe lidhjet sentimentale të së kaluarës, ajo rrëfeu dhunën që ka përjetuar nga ish i dashuri që e detyroi të shkëpuste marrëdhëniet nga familja.

Më ka penguar të takoj motrën time, të dal me të. Në momentin që kam qenë më atë, kam shkëputur çdo kontakt me familjen time. Më mbante mbyllur në shtëpinë e tij. I duroja sepse mendoja që do të ndryshonte”.

Maria i rrëfeu Mateos dhe më pas konkurrentëve në studio se është dhunuar fizikisht dhe psikologjikisht, ndërsa kur u largua, ish partneri e kërcënonte me vdekje.

“Kam jetuar 6 muaj me këtë person, ka qenë periudha më e rëndë e jetës sime. Kam përjetuar dhunë psikologjike dhe fizike, erdhi momenti kur nuk po duroja dot më dhe ika. Më kërcënonte se do të më bënte keq dhe se do të vriste dikë nga familja. E kam denoncuar një herë, për një kohë të gjatë isha shumë në stres.  Më ka lënë pasojë sepse nuk mund të besoj më te asnjë mashkull”.

Të fundit

Berisha ka shitur gjithë listën tek Ilir Meta/j, duke e trajtuar si pasardhës të tij

Nga Mero Baze Publikimi i listave për këshillat bashkiakë, bëri të qartë se mes Sali Berishës dhe Ilir Metës/aj, ka...

Artisti i huaj promovon çiftelinë: Më ndryshoi mënyrën se si unë mendoj për muzikën

Nuk janë të pakta rastet kur kultura shqiptare promovohet nga të huajt. Njësoj ka ndodhur edhe me instrumentin e çiftelisë, e cila është promovuar...

Renis Gjoka flet për planet e zgjerimit të familjes: Do bëhem baba për herë të dytë!

Këngëtari Renis Gjoka do bëhet sërish baba i një vajze. Rokeri ka zbuluar se foshnja pritet të vijë në jetë së shpejti dhe do...

Vdekja e kenianes/ Mamaja: Askush nuk më ka informuar për ecurinë e hetimeve

Dua drejtësi për Joy-n,”-kjo është thirrja që përsërit e ëma e të ndjerës Joy Abongo, Ruth. Në një intervistë të dhënë për emisionin “Pa...

Kosova tenton fitoren e parë ndaj Andorrës, formacionet zyrtare

Kosova luan sonte (20:45) takimin e dytë eliminator të Euro 2024. Dardanët e nisën fushatën e tyre drejt Gjermanisë me një barazim 1-1 në...

Lajme të tjera

Web TV