Sherr mes dy grupesh në Fier, forca të shumta policie rrethojnë zonën

113 563 lexime

124,178FansaPëlqeje

Forca të shumta policie janë parë pasditen e sotme në qytetin e Fierit.

Një konflikt banal mes dy grupesh ka terrorizuar banorët e Fierit pasditen e sotme.

Në vendngjarje kanë shkuar forca të shumta policie, ndërsa janë sekuestruar në cilësinë e provës materiale një kapuç, një kaçavidë dhe një çekiç.

Policia ka shoqëruar në komisariat një person që dyshohet të ketë dijeni mbi ngjarjen e ndodhur.

Vijon puna për zbardhjen e plotë të shkaqeve të kësaj ngjarje.

 

 

 

Të fundit

E rëndë/ Ndërron jetë në moshë të re ylli i TikTok-ut, dyshohet se…

Vdes në moshën 30-vjeçare ylli i TikTok-ut dhe nëna e dy fëmijëve, Jehane Thomas. Thomas vdiq tragjikisht të premten dhe...

1 vit hetime për 119 kg kokainë tek “Bana King” , lirohet nga burgu Marson Murataj

Elton Qyno Gjykata e Tiranës, ka liruar nga qelia Marson Murataj, menaxherin e kompanisë “Bana King”, i arrestuar një vit më parë për prezencën e...

U la jashtë zgjedhjeve nga KAS/ Berisha merr vendimin urgjent, zbardhet DOKUMENTI

Ish-kryeministri Sali Berisha ka ankimuar në Kolegjin Zgjedhor vendimin e KAS për të lënë jashtë zgjedhje lokale të 14 majit kanidatët e primareve.

Begaj pret Sekretarin e Selisë së Shenjtë për Marrëdhëniet me Shtetet dhe Organizatat

Presidenti i Republikës, Bajram Begaj, priti sot Sekretarin e Selisë së Shenjtë për Marrëdhëniet me Shtetet dhe Organizatat Ndërkombëtare, Arqipeshkvin Paul Richard Gallagher. Duke evidentuar...

Takimi Kurti-Vuçiç në Ohër/ Escobar: Zbatimi i Marrëveshjes duhet të nisë menjëherë

I dërguari i posaçëm i Shteteve të Bashkuara për Ballkanin Perëndimor, Gabriel Escobar, tha se Kosova dhe Serbia duhet të nisin menjëherë të zbatojnë...

Lajme të tjera

Web TV