Free Porn
xbporn

1xbet
1xbet-1xir.com
1xbet-1xir.com
1xbet-1xir.com
1xbet-1xir.com
1xbet-1xir.com
1xbet-1xir.com
1xbet-1xir.com
1xbet-1xir.com
1xbet-1xir.com
1xbet-1xir.com
1xbet-1xir.com
1xbet-1xir.com
1xbet-1xir.com
1xbet-1xir.com
1xbet-1xir.com
betforward
betforward.com.co
betforward.com.co
betforward.com.co
betforward.com.co
betforward.com.co
betforward.com.co
betforward.com.co
betforward.com.co
betforward.com.co
betforward.com.co
betforward.com.co
betforward.com.co
betforward.com.co
betforward.com.co
betforward.com.co
betforward.com.co
yasbetir1.xyz
winbet-bet.com
1kickbet1.com
1xbet-ir1.xyz
hattrickbet1.com
4shart.com
manotobet.net
hazaratir.com
takbetir2.xyz
1betcart.com
betforwardperir.xyz
betforward-shart.com
betforward.com.co
betforward.help
betfa.cam
2betboro.com
1xbete.org
1xbett.bet
romabet.cam
megapari.cam
mahbet.cam
1xbetgiris.cam
betwiner.org
betwiner.org
1xbetgiris.cam
1xbet
1xbet
alvinbet.site
alvinbet.bet
alvinbet.help
alvinbet.site
alvinbet.bet
alvinbet.help
1xbet giris
1xbetgiris.cam
1xbetgiris.cam
1xbetgiris.cam
1xbetgiris.cam
1xbetgiris.cam
1xbetgiris.cam
1xbetgiris.cam
1xbetgiris.cam
1xbetgiris.cam
1xbetgiris.cam
1xbetgiris.cam
1xbetgiris.cam
1xbetgiris.cam
1xbetgiris.cam
1xbetgiris.cam
1xbetgiris.cam
1xbetgiris.cam
pinbahis.com.co
pinbahis.com.co
pinbahis.com.co
pinbahis.com.co
pinbahis.com.co
pinbahis.com.co
pinbahis.com.co
pinbahis.com.co
pinbahis.com.co
pinbahis.com.co
pinbahis.com.co
pinbahis.com.co
pinbahis.com.co
pinbahis.com.co
pinbahis.com.co
betwinner
betwiner.org
betwiner.org
betwiner.org
betwiner.org
betwiner.org
betwiner.org
betwiner.org
betwiner.org
betwiner.org
betwiner.org
betwiner.org
betwiner.org
betwiner.org
betwiner.org
betwiner.org
betwiner.org
1xbet
1xbete.org
1xbete.org
1xbete.org
1xbete.org
1xbete.org
1xbete.org
1xbete.org
1xbete.org
1xbete.org
1xbete.org
1xbete.org
1xbete.org
1xbete.org
1xbete.org
1xbete.org
betforward
betforward
betforward
betforward
betforward
betforward
betforward
betforward
yasbet
yasbet
yasbet
yasbet
yasbet
yasbet
yasbet
yasbet
1xbet
1xbet
1xbet
1xbet
1xbet
1xbet
1xbet
1xbet
1xbet
betforward
betforward
betforward
betforward
betforward
betforward
betforward
betforward
yasbet
yasbet
yasbet
yasbet
yasbet
yasbet
yasbet
yasbet
1xbet
1xbet
1xbet
1xbet
1xbet
1xbet
1xbet
1xbet
1xbet
یاس بت
وین بت
وان کیک بت
هتریک بت
manotobet
حضرات بت
takbet
بتکارت
آلوین بت
ریتزو بت
alvinbet
بت فا
betboro
romabet
megapari
mahbet
سایت بت فوروارد
اونجا بت
betboro.us
1betcart.com
1betcart.com
1betcart.com
1betcart.com
1betcart.com
1betcart.com
1betcart.com
1betcart.com
1betcart.com
1betcart.com
1betcart.com
1betcart.com
1betcart.com
1betcart.com
1betcart.com
1betcart.com
betcart
بهترین سایت شرط بندی ایرانی
بهترین سایت شرط بندی ایرانی
بهترین سایت شرط بندی ایرانی
بهترین سایت شرط بندی ایرانی
بهترین سایت شرط بندی ایرانی
بهترین سایت شرط بندی ایرانی
بهترین سایت شرط بندی ایرانی
بهترین سایت شرط بندی ایرانی
بهترین سایت شرط بندی ایرانی
بهترین سایت شرط بندی ایرانی
بهترین سایت شرط بندی ایرانی
بهترین سایت شرط بندی ایرانی
بهترین سایت شرط بندی ایرانی
بهترین سایت شرط بندی ایرانی
بهترین سایت شرط بندی ایرانی
بهترین سایت شرط بندی ایرانی

 • melbet
 • megapari
 • megapari giriş
 • melbet
 • betrari giriş
 • onbahis giriş
 • A do të ketë dhunë? Haklaj zbërthen misionin e protestës së PD-së

  113 563 lexime

  124,178FansaPëlqeje

  I ftuar në një intervistë televizive, ish-deputeti i Partisë Demokratike Azgan Haklaj deklaroi se protesta e nesërme e udhëhequr nga Berisha është një protestë guaskë anti-amerikane, njësoj si dy protestat e tjera që ka zhvilluar më 7 korrik dhe 12 nëntor 2022.

  Ai i bën thirrje Berishës të ftoj Agron Nezën që të sqarojë publikisht demokratët dhe popullin shqiptar në lidhje me skandalin.

  “Nesër nuk do ketë protestë, por do ketë revolucion, sipas binomit Meta-Berisha. Pikënisja për këtë protestë, emëruesi i përbashkët është skandali McGonigal, mirëpo ditë pas dite po dalin informacione të tjera.

  Nuk ndryshon asgjë nga protesta e nesërme pasi qeveria ka rënë me kohë. Nesër është një miting anti-amerikan, si në datën 7 korriki dhe 12 nëntor, kundër Bashës, në fakt ishte kundër Amerikës dhe tani kundër Ramës si guaskë, por është miting kundër Amerikës. Ende pa u shprehur institucionet amerikane ai del në një miting guaskë, për të larguar vëmendjen nga situata në rajon, përpjekja për t’iu imponuar me dhunë qeverisë.

  Unë dua t’i bëj një thirrje Berishës, meqë në qendër të vëmendjes së këtij skandali është një tropojan, Agron Neza, ai duhet ta thërrasë Nezën dhe të bëj një sqarim publik. Ftoje Nezën të mbajë një fjalim pasi është në Tiranë të sqarojë demokratët dhe popullin.  Skandali McGonigal është skandali për të cilin do flasë nesër Berisha, por dihet që protesta e nesërme nuk është demokratike pasi  kanë shkuar nëpër fshatra dhe i kanë ofruar autobusa e para për t’i përdorur për protestën. Ka ndryshuar qëndrim Beton Haxhiu ndaj Berishës, i bëj thirrje publike zbardh mesazhet që ke bërë me kryeministrin e Shqipërisë  për të lehtësuar leje ndërtimi për rrethin e Berishës. Shkëlzen Berisha është mik me Dorjan Duçkën, Dorjani kushuri me Ilir Metën, ky është trekëndëshi i formuar”, tha ish-deputeti Haklaj.

  Mes gjithë falsitetit sipas tij të protestës së nesërme të Berishës dhe Metës ai thotë se demokracia që Berisha kërkon ka marrë fund nga dy elementë thelbësor, së pari hyrja me forcë në degët e PD dhe së dyti përfshirja e rrethit të Berishës në tragjedinë e Gërdecit.

  Lexo edhe :  Lufta për kryetar, Basha “saldohet” pas vulës së PD-së, gati ankimi në gjykatë

  “Marrëveshja dhe atentati për demokracinë është pas tragjedisë  së Gërdecit, për ndryshimet kushtetuese dhe pastaj Berisha i shpalli luftë të gjithëve duke i shantazhuar. Gërdeci ka ardhur si një vendim korruptiv në kohën e Berishës, korrupsion moral, e ngarkoi Mediun të hapte një fabrikë. Atëherë u tha që ndodhi nga pakujdesia, aksident teknologjik, por SPAK ka për detyre të hetojë çështjen. Pastaj shkojmë te zgjedhjet 2009, marrëveshje e Berishës me Metën, tjetër skandal. Në 3013 Berisha u ndëshkua nga populli, e la pushtetin. Në zgjedhjet e ardhshme u bashkuar Meta me Ramën, e kështu ndodhi edhe në 2017 kur ne ishim në çadër, të gjitha këto ishin për të shkatërruar opozitën.  Unë nuk mendoj që shqiptarët do shkojnë pas Berishës dhe Metës edhe se ka një skandal si McGonigal, është e gjitha qeveria në këtë skandal, por në  shënjestër është PD dhe Basha. Basha është në krye të PD në Gjykatë. Berisha ka bërë dhe kërkesë për ta çregjistruar, pastaj ka ardhur edhe me forcë në degët e PD.  Gërdeci ka ardhur si një vendim korruptiv në kohën e Berishës, korrupsion moral, e ngarkoi Mediun të hapte një fabrikë. Atëherë u tha që ndodhi nga pakujdesia, aksident teknologjik, por SPAK ka për detyre të hetojë çështjen. Në këtë sistem nuk ka votë të lirë, duhet të kthehet demokracia përfaqësuese. Tani këta njerëz që kanë familjarët e vet në SPAK bëjnë nesër thirrje për drejtësi”, përfundoi ish-deputeti i PD, Azgan Haklaj.

  Të fundit

  Kamala Harris në kërkim të profilit politik dhe parave

  Pas tërheqjes së Joe Biden nga gara presidenciale në SHBA, demokratë të shquar po mbështesin Kamala Harris. Ka shanse...

  10 rregullat që duhet të ndjekin stjuardesat

  Për disa njerëz, ideja për të udhëtuar me aeroplan në të gjithë botën, e sidomos për t’u paguar për këtë tingëllon si një punë...

  Askush nuk di t’i vendosë kufijtë më mirë se këto dy shenja horoskopi

  Çdo marrëdhënie në jetë ka kufij, qoftë ajo me partnerët e zemrës, kolegët, miqtë, pjesëtarët e familjes, madje edhe me veten. Megjithatë, të dish si...

  “Dosja e 21 Janarit”/ Pas përfundimit të dëshmisë, flet Mark Nika: Ja për çfarë u thirra

  Mark Nika, xhaxhai i Aleks Nikës, ka dhënë një deklaratë për mediat pas përfundimit të dëshmisë në SPAK. Ai tha se këtë të hënë u...

  Presidenti Biden u tërhoq nga gara për një mandat të dytë, Kurti: Fundi i një epoke

  Kryeministri i Kosovës, Albin Kurti, tha se tërheqja e presidentit të SHBA-së, Joe Biden, nga gara për rizgjedhje, shënon “fundin e një epoke”. “Bota –...

  Lajme të tjera

  Web TV