Horoskopi ditor, e enjte 25 maj 2023

113 563 lexime

124,178FansaPëlqeje

Dashi

Bëhuni gati sepse këtë fundjavë mund të përjetoni emocione të mëdha. Në punë, nëse mundeni dhe dëshironi, zgjidhni të vetëpunësoheni edhe sepse planetët ju mbështesin.

Demi

Sipas horoskopit të Paolo Fox për nesër (e enjte 25 maj 2023), dilni përpara në dashuri, sepse kjo është koha e duhur për t’u vënë re dhe për të përjetuar emocione të bukura. Në punë do ketë ndryshime por pozitive. Tani ndiheni më të sigurt në veten tuaj.

Binjakët

Fundjava do të jetë një kohë e shkëlqyer për dashurinë, kështu që mund të organizoni diçka të veçantë, si një udhëtim jashtë qytetit. Në punë favorizohet puna në grup. Çdo paranojë që keni ende në kokën tuaj për traumat e së kaluarës duhet të kapërcehet.

Gaforrja

Në dashuri do të ishte më mirë të bënit kujdes ndaj provokimeve të partnerit. Për sa i përket sferës së punës, fillon një fazë e re rikuperimi dhe nuk duhet të dorëzoheni. Diçka nuk shkon ashtu siç do të dëshironit, por do të shihni që gjithçka do të rregullohet së shpejti.

Luani

Sipas horoskopit të Paolo Fox (e enjte 25 maj 2023), nëse jeni në çift me një Dash ose një Shigjetar, atëherë do të jeni të favorizuar nga yjet. Largoni frikën në punë, sepse kjo është koha për të rrezikuar për atë që dëshironi.

Virgjëresha

Bëhuni gati sepse takimet e reja janë afër dhe mund të kthehen në diçka të veçantë. Një lajm interesant po vjen në punë. Më në fund ka ardhur një moment pozitiv.

Peshorja

Në dashuri përpiquni të qëndroni të qetë edhe gjatë diskutimeve, përndryshe rrezikoni të hapni kutinë e Pandorës. Në punë ka përmirësime dhe në qershor, kur Afërdita nuk është më kundër jush, do të vijë kthesa e vërtetë.

Lexo edhe :  Horoskopi ditor, e premte 2 qershor 2023

Akrepi

Sipas horoskopit të Paolo Fox (e enjte 25 maj 2023), ka ardhur koha në dashuri për të bërë zgjedhje të rëndësishme, veçanërisht nëse i keni pasur të dyja këmbët në dy këpucë për një kohë të gjatë. Në punë, shmangni gjithmonë shikimin pas. Vazhdoni përpara.

Shigjetari

Lajme të mira vijnë për ndjenjat, me hënën e favorshme së bashku me Venusin dhe Jupiterin. Në punë së shpejti do të mund të nisni një projekt të ri dhe stimulues. Nga ana tjetër, vera po ikën, por duhet të jeni largpamës dhe të filloni të organizoheni në funksion të rinisjes së vjeshtës. Përndryshe, konkurrenca do t’ju trokasë.

Bricjapi

Në dashuri gjithçka do shkojë mirë dhe të shtunën do të mund të përjetoni një ditë me emocione të pastra. Në punë tregohuni të qetë dhe të arsyeshëm. Mos i hidhni gjithçka vetëm sipas dëshirës. Disa gabime dhe keqkuptime ndodhin gjithmonë, si në punë ashtu edhe në jetën private, por duhet të jeni më diplomatikë dhe më pak kokëfortë.

Ujori

Sipas horoskopit të Paolo Fox (e enjte 25 maj 2023), ka disa polemika në dashuri, por do të ketë një mënyrë për t’u sqaruar me partnerin. Në punë, kuptoni plotësisht atë që dëshironi dhe lëvizni në përputhje me rrethanat.

Peshqit

Në dashuri ka nevojë për të sqaruar gjërat edhe sepse jeni ndjerë paksa i lënë pas dore kohët e fundit. Ka qenë një javë e vështirë në punë, por të shtunën do të jeni në gjendje të relaksoheni pak dhe keni shumë nevojë për të. Përfitoni nga fundjava e ardhshme për të rimbushur bateritë tuaja.

Të fundit

Kur duhet të hamë më shumë mish në dimër apo verë? Ja çfarë thonë mjekët

Kur jashtë është ftohtë dhe temperaturat bien nën zero gradë Celsius, shpesh mund të shërbejë si një instinkt për...

7 vende përrallore të cilat duhet t’i vizitoni të paktën një herë gjatë jetës tuaj

Cilido qoftë versioni juaj i parajsës në tokë, vendet më poshtë jo vetëm që mahnisin sytë me bukuritë e rralla natyrore por edhe mbushin...

Fushata i kushton shtrenjtë, Mitsotakis rezulton me Covid 19

Kryeministri grek Kyriakos Mitsotakis ka rezultuar pozitiv për Covid-19. Lajmin e ka bërë të ditur vetë kreu i qeverisë helene i cili ka anuluar...

Gazetarja plas ‘bombën’: Ja çfarë do të bëjë prokuroria për çështjen e Tahirit

Burime të sigurta të gazetares Anila Hoxha deklaruan se pavarësisht se prokurori i çështjes ka aprovuar lirimin e Saimir Tahirit, të hënën po shohin...

Tkurret popullsia e Shqipërisë, 32 mijë banorë më pak gjatë vitit të kaluar

Edhe gjatë vitit 2022, popullsia e Shqipërisë vijoi tendencën rënëse. Sipas të dhënave të publikuara nga INSTAT, më 1 janar 2023 në vendin tonë u...

Lajme të tjera

Web TV