Free Porn

manotobet

takbet
betcart
betboro

megapari
mahbet
betforward


1xbet
teen sex
porn
djav
best porn 2025
porn 2026
brunette banged
Ankara Escort
1xbet
1xbet-1xir.com
1xbet-1xir.com
1xbet-1xir.com

1xbet-1xir.com
1xbet-1xir.com
1xbet-1xir.com

1xbet-1xir.com
1xbet-1xir.com
1xbet-1xir.com
1xbet-1xir.com
1xbet-1xir.com
1xbet-1xir.com
1xbet-1xir.com
betforward
betforward.com.co
betforward.com.co
betforward.com.co

betforward.com.co
betforward.com.co
betforward.com.co
betforward.com.co

betforward.com.co
betforward.com.co
betforward.com.co
betforward.com.co
betforward.com.co
betforward.com.co
betforward.com.co
deneme bonusu veren bahis siteleri
deneme bonusu
casino slot siteleri/a>
Deneme bonusu veren siteler
Deneme bonusu veren siteler
Deneme bonusu veren siteler
Deneme bonusu veren siteler
Cialis
Cialis Fiyat
deneme bonusu
padişahbet
padişahbet
padişahbet
deneme bonusu 1xbet وان ایکس بت 1xbet وان ایکس بت 1xbet وان ایکس بت 1xbet وان ایکس بت 1xbet وان ایکس بت 1xbet وان ایکس بت 1xbet وان ایکس بت 1xbet وان ایکس بت 1xbet 1xbet untertitelporno porno

Mashtrimi me pagat e lojtarëve, zbardhet vendimi mbi penalizimim e Juventusit

113 563 lexime

124,178FansaPëlqeje

Klubi i Juventusit është dënuar me një gjobë prej 718.000 eurosh në lidhje me manovrat mbi pagesat e lojtarëve. Ky vendim vjen si pasojë e një marrëveshje mes Prokurorisë Federale dhe klubit bardhezi që pranoi fajin dhe përfitoi një dënim më të zbutur.

Për klubin torinez i rëndësishëm është fakti që nuk u penalizuan me pikë duke qenë se në këtë sezon morën një penalitet me 10 pikë për shkak të çështjes së plusvalencave. Sakaq, penalitete në gjoba ka pasur edhe për disa nga drejtuesit e së të kalurës ndërsa diferencë bën ish-presidenti Andrea Agnelli i cili ka vendosur ta vazhdojë këtë proçes i ndarë nga klubi.

Tashmë, Juventus ka vetëm një front të hapur dhe është ai me UEFA-n që gjithashtu kërcënin bardhezinjtë me mospjesëmarrje në kompeticionet europiane për sezonin e ardhshëm, Europa League apo Conference League duke qenë se bardhezinjtë janë jashtë garës për një biletë në Champions League.

Të fundit

Berisha i la Himarën klanit grek në Amerikë, që ata të lobojnë për heqjen e Non-Gratës

uristi Kreshnik Spahiu thotë se Sali Berisha la kandidat Petro Gjikurinë për Himarën që të lobojë për heqjen e...

Siguria në plazhe/ Bllokohen 34 mjete lundruese në Shëngjin, Durrës, Ksamil e Velipojë

Gjatë kësaj jave nga Ksamili në Velipojë, Policia Kufitare ka bllokuar 34 mjete lundruese. Njoftimi i policisë: Mjetet e bllokuara: 24 jet ski, 6 skafë dhe...

Misteri/ Atentatori shënjestronte Trump, snajperistët e shërbimeve sekrete …

Atentatori i Donald Trump në Pensilvani është identifikuar si Thomas Matthew Crooks. Ai u ekzekutua pasi qëlloi ndaj Trump, i cili po mbante një fjalim...

Veliaj me të rinjtë socialistë: PS e vetmja forcë që mbështet rininë

Këtë fundjavë, kryetari i Bashkisë së Tiranës, Erion Veliaj, ishte i ftuar në “Futu në lojë”, një garë debati mes të rinjve socialistë, që...

Skandali tek Onkologjiku/ Ҫështja e mjekëve kalon në SPAK

Dosja e spitalit “Onkologjik”, e finalizuar me shumë bujë nga prokuroria e Tiranës, është transferuar për hetime të mëtejshme në Prokurorinë e Posaçme SPAK. Vendimi...

Lajme të tjera

Web TV