Free Porn

manotobet

takbet
betcart
betboro

megapari
mahbet
betforward


1xbet
teen sex
porn
djav
best porn 2025
porn 2026
brunette banged
Ankara Escort
1xbet
1xbet-1xir.com
1xbet-1xir.com
1xbet-1xir.com

1xbet-1xir.com
1xbet-1xir.com
1xbet-1xir.com

1xbet-1xir.com
1xbet-1xir.com
1xbet-1xir.com
1xbet-1xir.com
1xbet-1xir.com
1xbet-1xir.com
1xbet-1xir.com
betforward
betforward.com.co
betforward.com.co
betforward.com.co

betforward.com.co
betforward.com.co
betforward.com.co
betforward.com.co

betforward.com.co
betforward.com.co
betforward.com.co
betforward.com.co
betforward.com.co
betforward.com.co
betforward.com.co
deneme bonusu veren bahis siteleri
deneme bonusu
casino slot siteleri/a>
Deneme bonusu veren siteler
Deneme bonusu veren siteler
Deneme bonusu veren siteler
Deneme bonusu veren siteler
Cialis
Cialis Fiyat
deneme bonusu
padişahbet
padişahbet
padişahbet
deneme bonusu 1xbet وان ایکس بت 1xbet وان ایکس بت 1xbet وان ایکس بت 1xbet وان ایکس بت 1xbet وان ایکس بت 1xbet وان ایکس بت 1xbet وان ایکس بت 1xbet وان ایکس بت 1xbet 1xbet untertitelporno porno

“PS do t’u shërbejë të gjithëve”/ Veliaj: 14 Maji nuk është triumf, por mundësi për punë

113 563 lexime

124,178FansaPëlqeje

Fitorja e 14 Majit nuk është një triumf, por një mundësi për më shumë punë e projekte të reja. Kështu e ka cilësuar kryebashkiaku i Tiranës, erion Veliaj, rezultatin e 14 Majit.

“Pyetja që kemi tani është: Çfarë do të bëjmë me këtë rezultat? Ka dy mundësi: njëra është të sillemi me karshillëk, të shkojmë nëpër njësi e të themi fituam, kurse ju humbët. Por, kjo do të ishte mënyra më e shëmtuar për ta festuar këtë fitore.

Ndaj, ne kthehemi në njësi me mëngët e përveshura dhe i themi secilit: Pavarësisht kë votove, Partia Socialiste, kryetari ynë dhe Këshilli Bashkiak është këtu që të të shërbejë ty, familjes tënde, fëmijëve të tu, sepse në këtë qytet ne njohim vetëm ngjyrat kuqezi të flamurit, të kombit tonë, dhe kulturës sonë, për t’u shërbyer të gjithëve kudo ku janë, pa asnjë dallim.

Ndaj, do të doja që kjo verë të mos ishte një verë triumfi, të mos ishte një verë karshillëku apo mendjemadhësie, por të ishte një verë përulësie, ku u themi njerëzve: Jemi të gjithë bashkë, do i çojmë fëmijët tanë në të njëjtat shkolla, kopshte, çerdhe, rrugë, parqe”.

Gjatë takimit me banorët e njësisë nr. 1 në turin e falenderimeve, Veliaj tha se Partia Socialiste do u shërbejë të gjithëve.

“Ju siguroj se do t’i shërbejmë të gjithëve, pa asnjë dallim. Ne vërtet morëm një fitore spektakolare në njësi, por pavarësisht se fituam me mbi 50%, ne do iu shërbejmë 100% të qytetarëve të njësisë sonë.

Nëse njerëzit kuptojnë se fitoren nuk e kemi për karshillëk, por si instrument për të shërbyer, atëherë besoj se edhe ata që nuk na votuan kësaj here, është vetëm çështje dy vitesh, para se të na votojnë në vitin 2025 për fitoren e Partisë Socialiste të Edi Ramës dhe skuadrës sonë në Parlamentin e Shqipërisë,” deklaroi më tej kreu i Bashkisë.

Lexo edhe :  Kodi Zgjedhor në Kuvend/ Spiropali: Nuk gjuajmë për vota. PD të japë propozimet e veta

Një ftesë e kishte edhe për këshilltarët bashkiakë që të bëhen bashkë për projektet e kryeqytetit.

Të fundit

“Riktheni futbollin në shtëpi”, Spanjë-Angli luhet edhe në media: E ardhmja është e jona

Akti i fundit i “Euro2024” premton spektakël, Spanjë-Angli, dy ekipe me filozofi të ndryshme, me histori të ndryshme, me...

Më mirë fëmijën në çerdhe apo tek gjyshërit, ja cila do të ishte zgjidhja ideale për të

Shpesh prindërit që punojnë e shikojnë si të domosdoshme të dërgojnë fëmijët e tyre në çerdhe dhe kjo do të jetë një mënyrë e...

Divorci me Besin/ Xhensila Myrtezaj bën veprimin e papritur për ish-vjehrrën (FOTO)

Dy ditë më parë, vajza e aktorit të humorit Besart Kallaku dhe këngëtares Xhensila Myrtezaj, Ajka, festoi 6-vjetorin e lindjes. Këtë vit, ditëlindja e...

Atentati ndaj Trump, reagojnë fëmijët e tij: Ai kurrë nuk do të ndalojë së luftuari

Vajza e Donald Trump, Ivanka Trump, ka reaguar në platformës X pas atentatit që iu bë Donald Trump. “I jam mirënjohës Shërbimit Sekret dhe të...

Amerika bëhet bashkë/ Demokratë dhe republikanë dënojnë atentatin ndaj Donald Trump

Ligjvënësit nga të dyja anët e politikës amerikane dënuan menjëherë atentatin ndaj kandidatit të pritshëm republikan për president Donald Trump gjatë një tubimi të...

Lajme të tjera

Web TV