Luiz Ejlli zbulon ditën kur do të publikohet projekti i tij i ri muzikor

113 563 lexime

124,178FansaPëlqeje

Luiz Ejlli, fituesi i edicionit të dytë të Big Brother Vip 2, ditën e djeshme ka treguar se projekti i ri muzikor është gati dhe se duhet të presim vetëm datën e publikimit të cilën vetëm pak çaste më parë e zbuloi vetë nëpërmjet një ‘video live’ në rrjetin e tij social Instagram.

Kur ndjekësit që po e ndiqnin e pyetën se kur do të publikohet kënga e tij e re ai u shpreh:

Me ndihmë të Zotit, pasnesër del kënga. Publikohet me klip dhe ka dalë shumë e bukur, ishalla ju pëlqen edhe ju. 

Të fundit

Mori nusen me karotrec, dhëndri lezhjan rrëfen arsyen që e shtyu drejt këtij vendimi

Emanueli dhe Rovena kanë rrëfyer në “Vizioni i i Pasdites” , historinë e dasmës së tyre, e cila tërhoqi...

Studio daneze, “në Vjosë”/ Alma Hoxha: Stacion informimi për turizmin edhe në Përmet

Kryetarja e bashkisë së Përmetit në një intervistë në për mediat foli për turizmin, duke theksuar se gjatë këtij viti janë regjistruar rreth 100...

5 gjëra që nënat e reja duhet t’i dinë, por askush nuk ua thotë

Të qenit një nënë e re është një sfidë më vete. Një tjetër status, një stil ndryshe jete, por mbi të gjitha një bebe...

Ndryshime në dikaster, emërohet drejtori i ri i Shërbimit të Provës (Emri)

Ministri i Drejtësisë Ulsi Manja ka propozuar në takimin e sotëm në Këshillin e Ministrave emrin për Drejtorin e Përgjithshëm të Shërbimit të Provës Mësohet...

Ndryshime dhe të papritura, datat që duhet të mbash mend në dhjetor

12 dhjetor – Hëna e re në Shigjetar Kjo hënë e re të motivon të zgjerosh horizontin, të marrësh më shumë informacion dhe të ndërmarrësh...

Lajme të tjera

Web TV