test

E trishtë! Humb jetën gruaja e ish-trajnerit të Manchester Unitedit

113 563 lexime

124,178FansaPëlqeje

Ka ndërruar jetë Lady Cathy Ferguson, gruaja e ish-trajnerit të Manchester Unitedit, Alex Ferguson.

Familja Ferguson e konfirmoi lajmin në një deklaratë të lëshuar të premten pasdite, duke kërkuar privatësi në këtë moment zie.

Cathy ndërroi jetë mëngjesin e së enjtes në shtëpinë e çiftit në Cheshire.

Sir Alex, 81 vjeç, u takua për herë të parë me Lady Cathy në vitin 1964 kur dyshja punonin në një fabrikë makinash shkrimi.

Ata u martuan dy vjet më vonë më 1966./   S.M

Të fundit

Nesër protesta para Bashkisë së Tiranës/ Rrugët që do të bllokohen

Për protestën para Bashkisë së Tiranës që do të zhvillohet paraditen e së premtes, Policia e Shtetit njofton se do...

Begaj takim me përfaqësuesit e Diasporës shqiptare në Gjermani: I keni dyert hapur!

Presidenti i Republikës së Shqipërisë, Bajram Begaj zhvilloi këtë të enjte në Berlin një takim me përfaqësues të Diasporës shqiptare në Gjermani. Figura të suksesshme...

Klaus Gjasula 6 muajsh e 18 ditë dhe Klaus Gjasula 34 vjeç, 6 muaj e 5 ditë

Nga ROLAND QAFOKU Në minutën e 72-të u fut në fushë si zëvendësues; Në minutën e 76-të shënoi autogol; Në minutën e 95-të shënoi gol;...

Ku të shkoni për pushime verore?! Ne e kemi zgjidhjen për ju…

Vera ka mbërritur dhe temperaturat e larta me siguri ju kanë shtuar dëshirën për të shkuar në pushime. Nëse ende nuk e keni vendosur...

Euro nën 100 lekë / Shkaqet e zhvlerësimit të monedhës europiane

Eksperti i ekonomisë Pano Soko ka deklaruar se arsyeja kryesore pse euro ka zbritur nën 100 lekë janë flukset e panjohura të parave që...

Lajme të tjera

Web TV