Foto/ Veshur me të kuqe, Oriola Marshi mahnit ndjekësit

113 563 lexime

124,178FansaPëlqeje

Oriola Marashi është një prej modeleve më të sukesshme të momentit dhe imazhi i shumë kompanive brenda dhe jashtë vendit.

Ajo njihet për format e saj trupore perfekte të cilat nuk nguron ti ekspozojë në foto.

Së fundmi ajo ka postuar në rrjetet sociale disa foto ku është e veshur me një fustan të kuq.

Në disa prej fotove ajo është e shtrirë në krevat me flokët e kapura dhe fustanin e kuq që i shkon aq shumë. Në disa të tjera pozon nga veranda.

Ajo ka ndjekës të shumtë në rrjetet sociale. Foto e saj janë pëlqyer nga rreth 10 mijë ndjekës në vetëm pak orë.

“Mora fjalë” shkruan Oriola krahas fotove ku me shumë mundësi e lidh këtë me atmosferën e krijuar së fundmi nga fitorja e Kombëtares shqiptare në ndeshjen Shqipëri-Çeki që u zhvillua në ‘Air Albani’ dhe u mbyll me rezultatin 3-0./I.S

Të fundit

Sekuestrohen mijëra euro e paund të padeklaruara, arrestohen 4 persona

Policia Kufitare ka arrestuar 4 shtetas, si dhe janë proceduar penalisht 3 të tjerë, pasi nga kontrollet në 4...

Deklarata e bujshme, këta emra politikanësh janë futur në “listën e zezë” të SHBA

Avokati i njohur, Idajet Beqiri shprehet se Shtetet e Bashkuara të Amerikës duken të vendosur për të luftuar të korruptuarit, të inkriminuarit dhe personat...

“Jo masakrës”, protestë kundër ndërtimeve në zonat e mbrojtura

Një grup aktivistësh po protestojnë këtë të enjte para Kuvendit kundër ndryshimeve të propozuara nga qeveria në ligjin për zonat e mbrojtura. Nisma që...

A do të jetë pjesë e grupit Berisha-Bardhi? Tabaku: Nuk kam vend tjetër përveç se në PD

Nuk kam asnjë vend tjetër përveç PD-së. Kështu deklaroi Jorida Tabaku nga jashtë Kuvendit teksa u pyet për zhvillimet e fundit dhe bashkimin e grupit...

Ngjarje e rëndë, efektivët serbë detyrojnë emigrantët të zhvishen dhe …

Një video e publikuar në rrjet tregon një grup burrash të zhveshur të cilët në temperatura të ulëta detyrohen të kthehen nga kufiri serb...

Lajme të tjera

Web TV