Çfarë i ndodhi Luizit? Këngëtari përfundon në spital

113 563 lexime

124,178FansaPëlqeje

Këngëtari Luiz Ejlli ka ndarë një foto, ku shihet nga Spitali Amerikan duke shqetësuar kështu fansat e tij.

Luizi ka ndarë një foto, ku shihet i shtrirë në spital duke marrë serum, teksa tregon se ditët e fundit nuk është ndjerë mirë, duke mos dhënë më shumë detaje.

“Meqë kam bërë mungesë në Instagram, se nuk jam mirë. Po ju përshendës këtu nga Amerikani, me këto dy ëngjëjt mbrojtës. Që nuk më kanë lënë vetëm asnjë sekond”, thotë Luizi krah videos me infermieret./    S.M

Të fundit

Foto/ Punimet për Urën e Kukësit drejt përfundimit

Po shkon drejt përfundimit Ura e Madhe e Kukësit që zëvendëson urën e vjetër ekzistuese që ka më shumë se...

Gatoi ‘hallvën e vdekjes’ për Ilnisën, motra e Erjolës ka dy fjalë për të

Ditën e djeshme, një ngjarje e pazakontë ka ndodhur në shtëpinë e BBV, ku Erjola pas debateve të shumta me Ilnisën dhe Meritonin, ka...

Modelja i nxjer gjithë të “palarat” Leonardo Di Caprios

Leonardo DiCaprio dihet se e shijon jetën prej beqari edhe pse se ka patur romanca të shumta që nga koha kur u bë një...

Qëlluan me armë të riun dhe e ndoqën për ta vrarë/ Arrestohen autorët në Pogradec

Janë arrestuar autorët e plagosjes me armë zjarri, që ndodhi pasditen e sotme në Pogradec. Mësohet se në pranga ka rënë Denis Meko dhe një...

Lufta në Kosovë, film në Hollywood

Në fokus do të jetë masakra e Reçakut E kaluara e luftës së Kosovës, ka akoma shumë për t’i treguar botës se cilat janë krimet...

Lajme të tjera

Web TV