“Pas avokat bishës…”/ Shkëlzen Berisha reagon sërish për mbrojtjen ndaj babait të tij

113 563 lexime

124,178FansaPëlqeje

Shkëlzen Berisha, djali i ish-kryeministrit Sali Berisha, ka reaguar sërish pasi GJKKO vendosi që si avokat mbrojtës për ish-kreun e qeverisë të caktojë Valentina Todoreskun, pasi Rabije Cenalli dhe Jalldis Kastrati u tërhoqën nga çështja.

Në statusin e tij Shkëlzen Berisha me ironi shkruan se gjykatësja ka goditur serish, ku pas avokatit ‘bisha” i ka caktuar babit të tij si avokate mbrojtëse patronazhisten e kryeministrit Rama.

Postimi:

Gjykatesja e Rames, godet serisht! Pas avokat “bishes” cakton per avokate te Berishes, patronazhisten e Rames!

Kujtojmë që një ditë më parë Shkëlzen Berisha ironizoi edhe caktimin e Artan Simonit si avokat mbrojtës për babain e tij, pasi vetëm dy ditë më parë avokati kishte bërë një status ku u interpretua se kishte lidhje me Sali Berishën.

Menjëherë pas reagimt Artan Simoni u largua si avokat mbrojtës për Shkëlzen berishën dhe u caktuan dy avoktat Valentina Todoreskun, pasi Rabije Cenalli, edhe këto të dorëhequra mbrëmjen e sotme./E.T

 

Të fundit

“Ikin dy dhe hyjnë tre”, njihuni me banorët e rinj që u bënë pjesë e garës së BBVA

Koreografi Albi Nako dhe këngëtarja Arta Kabashi janë personazhet të cilët nuk do të jenë më pjesë e shtëpisë...

“Ngrijnë” monedhat e huaja/ Kursi i këmbimit, 25 shkurt 2024

Sot, më 25 shkurt 2024, në tregun valutor dollari amerikan blihet me 95.5 lekë dhe shitet 96.4 lekë. Euro sot blihet me 103.5 lekë, ndërsa...

Këta janë dy banorët që u eliminuan nga “BBVA 3”

Albi Nako dhe Arta Kabashi lanë shtëpinë e “Big Brother VIP Albania 3”. Albi u largua pas nominimit që Sara u bëri të gjithë djemve...

Ditë me shi, parashikimi i motit për sot

Ditën e Diel reshjet do të ulin intensitetin, por do të vijojnë të jenë të herëpashershme në një pjesë të madhe të territorit në...

Horoskopi i ditës, 25 Shkurt 2024

Dashi Dite përgjithësisht e qete kjo e sotmja për te dashuruarit. Duhet thënë se do i jepni me shume rëndësi komunikimit dhe do i zgjidhni...

Lajme të tjera

Web TV