test

Gjithçka për vëmendje? Zbulohen detaje befasuese nga “ndarja” e Ledrit me Sarën

113 563 lexime

124,178FansaPëlqeje

Prej ditësh, ndarja e shumëpërfolur e Ledri Vulës me Sara Hoxhën është lajm kryesor i mediave rozë. Por a është ai si përfundim i vërtetë?

Këngëtari është rikthyer përsëri nën menaxhimin e Faton Shoshit, një prej menaxherëve më të suksesshëm në Kosovë dhe “Kryefjala” ka mësuar se lajmet për ndarjen e çiftit janë vepër e tij. Madje disa ditë më parë ishte vetë Shoshi ai që i konfirmoi zërat për ndarjen e tyre dhe si ideatorë i kësaj ideje gjithçka shkoi ashtu siç e kishte menduar.

Mesa duket çifti ka rënë dakort për tu bërë pjesë e këtyre lajmeve, pasi lajme të tilla janë të njohura edhe nga personazhe të tjerë të shoëbizit botëror si Richard Gere me Cindy Crawford apo edhe Belen Rodriguez me Stefano De Martino.

Dhe ishte pikërisht Shoshi që konfirmoi ndarjen eskluzivisht për “Prive” , duke lënë të kuptohet se e vetmja gjë që i mban bashkë tashmë ishte vajza e tyre Poem.  /   S.M

 

Të fundit

Hotelet në informalitet/ 2.3 mln turistë në 4 muaj, vetëm 13% të deklaruar

Më shumë të huaj që vizitojnë vendin tonë po flenë në strukturat akomoduese. Të dhënat e fundit të INSTAT,...

Ngriti skemë mashtruese me TVSH/ Ja sa vite burg do të vuajë 46-vjeçari Erion Berberi

Gjykata e Sarandës ka dënuar me 6 vjet heqje lirie 46-vjeçarin nga Tirana, Erion Berberi. Vendimi është dhënë 4 ditë më parë nga Gjyqtari Mikel...

Shpallet qeni më i ‘shëmtuar’ në botë, ja shpërblimi që mori pronarja

Një qen në SHBA është titulluar si më i shëmtuari në botë. “Wild Thang” që është 8 vjeç e ka fituar garën për Qenin më...

Tri zakone të praktikuara nga çiftet më të lumtura

Shumë çifte që janë të zënë bëhen të pakënaqur dhe të largët, sepse çdo gjë tjetër ka përparësi mbi marrëdhënien e tyre. Ata shpesh humbasin...

Kapen me sasi të madhe droge dhe armë, arrestohen 4 shqiptarë dhe 1 italian

Një 41-vjeçar italian dhe 4 shqiptarë janë arrestuar nga policia italiane e Barit, të gjithë përgjegjës për trafikim të lëndëve narkotike, tre prej shqiptarëve...

Lajme të tjera

Web TV