Ja kush janë shenjat e Horoskopit që do të bëjnë shumë para në dhjetor

113 563 lexime

124,178FansaPëlqeje

Për disa shenja të horoskopit, dhjetori do të jetë muaji më shpresëdhënës dhe më i këndshëm i vitit, pasi do t’i mbushë me para. Në veçanti, edhe pse kaluan një vit mjaft të vështirë, i cili pati disa pengesa, muaji i fundit i 2023-ës do t’i kompensojë edhe më shumë, duke u dhënë mundësinë të fillojnë me specifikimet më të mira për vitin 2024. Në fakt, këto shenja do të mund të kalojnë një kohë shumë të këndshme gjatë festave, gjë që do t’i bëjë të marrin frymën që kishin aq shumë nevojë, ndërsa në të njëjtën kohë do t’i bëjë të pajisen me vetëbesim dhe energji pozitive për viti i Ri. Që do të ketë një bum financiar në lidhje me sezonin e festave është ideale, pasi ata do të mund të kalojnë kohën me të dashurit e tyre sipas dëshirës dhe të bëjnë disa blerje për veten dhe mjedisin e tyre.

Lexoni më poshtë cilat do të jenë  shenjat e horoskopit që do të bëjnë shumë para në dhjetor:

DASHI

Dashi janë shenja që në përgjithësi do të kalojnë një kohë shumë të këndshme, pasi do të jenë në gjendje të rregullojnë detyrimet e tyre dhe të ndajnë kohë për veten e tyre. Në të njëjtën kohë, ka shumë gjasa që t’u vijnë disa para që nuk i kanë llogaritur ose përndryshe do të kenë rritje nga viti i ri, duke u dhënë mundësi të fillojnë plane të reja.

GAFORRJA

Gaforret do kenë fat si në dashuri ashtu edhe në sektorin financiar, pasi ose do bëjnë njohje të reja ose do mund të zgjidhin problemet ekzistuese me partnerin. Në të njëjtën kohë, me “dhuratën e Krishtlindjes” që do të marrin do të mund të bëjnë disa blerje që do t’i rinovojnë dhe do t’u japin një ajër tjetër./O.S

Të fundit

Dita Ndërkombëtare e Minatorëve/Protestë për miratimin e statusit të veçantë

Sot në Ditën Ndërkombëtare të Minatorëve, minatorët po mbajnë sot protestë para Ministrisë së Infrastrukturës. Ata kanë kërkuar miratimin e...

Lajm i trishtë/ Ndahet nga jeta gazetarja Afërdita Selimi

Ndahet nga jeta gazetarja e Radio Televizionit Shqiptar Afërdita Selimi. Lajmi u bë i ditur përmes një postimi nga Lidhja e Gazetareve Ekonomike te Shqiperise Me...

Përfundojnë në spital nga helmimi 11 punonjëset e një fabrike në Fier, çfarë ndodhi?

Një punëtor i fabrikës që do të ruaj anonimatin pasi ka frik se e heqin nga puna, ka thënë për Top Channel se janë...

Letra publike e të “mençurve”, kundër “budallenjve” në televizione!

Një letër publike, një peticion, i nënshkruar nga disa figura të njohura të shkencës(kryesisht historisë dhe gjuhësisë), shkaktoi reagime. U cilësua si një lloj...

Miratimit i Ligjit për Zonat e Mbrojtura, Ina Zhupa “shpërthen” ndaj Kumbaros: Dështake..

Pas miratimit të ligjit për Zonat e Mbrojtura, Ina Zhupa ka folur për mediat duke thënë se do të bëjnë gjithçka për ta ndaluar,...

Lajme të tjera

Web TV