test

Thethi mbulohet nga bora, ja si paraqitet situata në akset rrugore

113 563 lexime

124,178FansaPëlqeje

Në orët e para të mëngjesit të kësaj të premteje kanë rënë reshje dëbore në Bogë dhe Theth.

Reshjet e dëborës kanë vështirësuar qarkullimin, i cili është liruar nga mjetët vorëpastruese.

Autoriteti Rrugor Shqiptar deklaron se borëbastrueset ndodhe në terren për pastrimin e rrugës dhe shpërndarjen e kripës

“Në Bogë-Theth në lartësinë mbi 1300m gjatë orëve të para të mëngjesit janë rikthyer reshjet e dëborës me intensitet mesatar.

Mjetet borëpastruese po punojnë për pastrimin e rrugës dhe shpërndarjen e kripës

Qarkullimi kryhet pa probleme”, thuhet në njoftimin e ARRSH-së./E.T

Të fundit

Luiz Ejlli në hetim nga SPAK? Dyshohet se këngëtari kërcënoi zyrtarët e IKMT

Fituesi i edicionit të dytë të Big Brother VIP Luiz Ejlli ka përfunduar në duart e SPAK-ut. Ejlli është kallëzuar...

Don Omar jep lajmin tronditës: Jam prekur nga kanceri

Ylli i muzikës reggaeton, Don Omar, ka zbuluar se është diagnostikuar me kancer . Këngëtari 46-vjeçar dha lajmin tronditës përmes llogarisë së tij në Instagram...

Sezoni turistik/ Balluku jep lajmin: Hapet Tuneli i Llogarasë

Ministrja e Infrastrukturës dhe Energjetikës, Belinda Balluku mëngjesin e sotëm ka dhënë lajmin se në datën 5 Korrik do të hapet Tuneli i Llogarasë. Punimet...

Kërkesa e fundit për liri/ Berisha kërkon në gjykatë ndryshimin e masës së sigurisë

Mbahet këtë të martë në Apelin e GJKKO-së seanca për Sali Berishën, i cili kërkon që t’i hiqet masa e arrestit shtëpiak dhe të...

Ecni apo flisni në gjumë? Ja pse ndodh

Problemi me ecjen në gjumë dhe të folurit në gjumë mund të jetë mjaft serioz, ndaj mjekët paralajmërojnë se ndonjëherë duhet të konsultoheni me...

Lajme të tjera

Web TV