Juventus interesohet për Icardin, Nara flet për të ardhmen e sulmuesit

113 563 lexime

124,178FansaPëlqeje

Wanda Nara, agjentja dhe gruaja e Mauro Ikardi ka bërë një sqarim për të ardhmen e sulmuesit dhe vazhdimësinë e tij të skuadra e Paris Saint-Germain.

Sipas modeles skuadra e Juventusit është e interesuar që të ketë argjentinasin në radhët e saj dhe ka shtuar se vendimi merret nga lojtari.

E ardhmja e Icardit është diskutuar së shumti kohët e fundit, pasi duket se PSG-ja nuk është e gatshme që të paguajë Interin për shërbimet e tij, por në të njëjtën kohë edhe zikaltërit nuk e dëshirojnë më praninë e tij në Milano.

“A do t’i bashkohet Icardi ndonjëherë Juventusit? Të them të drejtën nuk e di. Nuk e di a do të jetojmë në Paris vitin e ardhshëm, apo do kthehemi në Milano. Është ai që vendos, ndërsa ne e ndjekim,”.-është shprehur 33-vjeçarja.

Më tej Nara ka folur dhe për postimet e saj në rrjetet sociale, ku ka theksuar se nuk duhet të gjykohet për fotot dhe më tej të mos i lidhin ato me punën e saj si agjente./Fjala.al/

Të fundit

Eventi madhështor sportiv “Tiranathlon”, ja si devijon qarkullimi i mjeteve këtë të dielë

Pas tre eventeve të mëparshme shumë të suksesshme, ‘Tiranathlon’ është rikthyer për të katërtin vit radhazi. Ky event i...

Moti i keq, rrëzohet fasada e pallatit në Tiranë, qytetarët shpëtojnë për mrekulli

Fasada e një pallati në Tiranë është dëmtuar si pasojë e motit të keq që përfshiu vendin pasditen e sotme. Mësohet se disa pllaka janë...

Çfarë ndodhi? Paditet ish-presidenti i njohur, dyshohet se…

Prokurorët në Kolumbi ngritën sot formalisht akuzat ndaj ish-presidentit te djathtë Alvaro Uribe për rryshfet ndaj dëshmitarëve dhe mashtrim financiar, në gjyqin e parë...

Plas debati i ashpër mes Robertit dhe Albanos: Do t’a zbulosh sa burrë jam?

Robert Aliaj, pas hyrjes së tij në fermë ka krijuar debate me fermerët, një prej të cilëve është edhe Albano Bogdo. “Përplasjet” e tyre kanë...

Votoi rezolutën e Srebrenicës, Vuçiç reagon ashpër: Maqedonia e Veriut më goditi fort

Presidenti serb Aleksandar Vuçiç tha se e kishte të vështirë të duronte faktin që Maqedonia votoi për rezolutën e Kombeve të Bashkuara për shpalljen...

Lajme të tjera

Web TV