Horoskopi, 14 mars 2020

113 563 lexime

124,178FansaPëlqeje

Dashi

Nëse ju intereson dikush, përvishni mëngët! Hëna është në favorin tuaj dhe ju keni dëshirë që të jeni në qendër të vëmendjes. Sa i takon punës do të keni dëshirë për të vepruar dhe situatat paraqiten mjaft premtuese.

Demi

Kjo e shtunë do të sjellë përmirësim në dashuri në raport me ditët e tjera, sidomos gjatë pasdites. Keni nevojë për të pushuar dhe për të qenë më të qetë. Bëni kujdes me llogaritë, pasi parashikohen shumë shpenzime.

Binjakët

Kjo ditë do të jetë mjaft pozitive në dashuri, ndaj përfitoni pasi që nga e diela, periudha mund të mos ecë shumë mirë. Bëni kujdes ndaj tundimeve. Në punë bëni mirë të kënaqeni me atë që keni.

Gaforrja

Shmangni polemikat dhe mbani nën kontroll ankthin. Duhet të mundoheni që të sheshoni kundërshtitë e lindura javët e fundit në raportin në çift. Mundohuni që të gjeni mënyrën për të përmirësuar financat tuaja.

Luani

Në dashuri do të ketë ndonjë tension për shkak të ndikimit të kundërt të Hënës. Duhet të mundoheni që të gjeni zgjidhjet e duhura, pasi gjatë pasdites situata do të përmirësohet. Në punë, mundohuni që të mos lodheni, pasi do e keni Venusin kundër dhe rrezikoni konfliktet.

Virgjëresha

Mundohuni që të shmangni polemikat dhe bëni kujdes nëse jetoni një histori klandestine, pasi mund të ketë probleme dhe tensione. Në punë, kjo nuk është dita e duhur për të bërë zgjedhje të guximshme.

Peshorja

Dashuria do të rimarrë jetë duke nisur nga pasditja, ku do të keni mundësi që të bëni zgjedhje të rëndësishme me njeriun e zemrës. Krahasuar me periudhën e kaluar, situata paraqitet shumë më e mirë. Në punë, do të jeni të pavendosur lidhur me ndonjë propozim apo ndryshim, ndaj reflektoni mirë.

Lexo edhe :  U hodh në lumë për t’i ikur policisë, humb jetën 20-vjeçari shqiptar në Austri

Akrepi

Mërkuri do të ketë ndikim pozitiv në dashuri, ku mundësitë do të jenë të shumta për kë është vetëm, në kërkim të shpirtit binjak. Do të keni mundësi që të përballeni me çfarëdolloj situate. Mundohuni veçse të mos lodheni shumë.

Shigjetari

Hyrja e Hënës në shenjën tuaj, do të shkaktojë emocione të bukura. Mund të ketë përmirësime sa i takon ndjenjave. Edhe në punë do të ketë të reja premtuese. Mund të bëni projekte të rëndësishme për të ardhmen, por nuk duhet të demotivoheni, nëse ka të papritura.

Bricjapi

E shtuna do të jetë pozitive sa i takon ndjenjave dhe nëse ka patur pasiguri, do arrini që ti kaloni, shkruan noa.al. Në punë mund të ketë ndonjë diskutim, ku duhet të vendosni nëse duhet të pranoni një propozim apo jo.

Ujori

Do të ndjeni një lloj lodhjeje dhe nervozizmi edhe në dashuri. Situata do të përmirësohet gjatë pasdites, sidomos në punë. Jeni në periudhë përmirësimi, pasi do të ndiheni më të gjallë.

Peshqit

Mundohuni që të mos jeni konfliktual dhe provokues, pasi mund ta pësoni. Kjo e shtunë nuk do të jetë ndër më të mirat, sa i takon ndjenjave. Ndërsa në punë, mos kini frikë të bëni ndryshime./noa.al

Të fundit

Flet babai i Naim Murselit: Po ta dija unë, sot djali im nuk do të ishte gjallë

Babai i Naim Mureselit ka dhënë një intervistë ku ka folur për Liridona Ademajn, e vrarë para pak ditësh...

“Jam zyrtarisht rezident amerikan”, ish-banori i ‘BBV’ braktis përgjithmonë Shqipërinë

Ardit Çuni ka qenë një personazh shumë i përfolur përgjatë dy viteve të fundit si shkak i pjesëmarrjes së tij në “Big Brother VIP...

Ja çfarë i ndodh trupit nëse vishni rroba të reja që nuk i keni larë më parë

Blerjet janë gjithmonë emocionuese! Një veshje e rastit që thjesht ju tërheq nga vitrina e butikut, një fustan i blerë enkas për një dasmë...

Dy tërmete të forta godasin Turqinë, frikë dhe panik te qytetarët

Tërmeti me magnitudë 5.1 ballë është regjistruar në Turqi. Gjithashtu është shënuar edhe pasgoditje, që arrin në 4.5 ballë, brenda 3 minutave. Sizmologët në Turqi...

Shpërthen në flakë apartamenti në zonën e “Xhamllikut” në Tiranë, zbardhen detajet e para

Një apartament në një pallat në zonën e Xhamllikut në Tiranë raportohet të jetë përfshirë nga flakët mbrëmjen e së hënës. Forcat zjarrfikëse dhe policia...

Lajme të tjera

Web TV