Pasi takoi fshehurazi të dashurën me Covid-19, babai infekton djalin 13-vjeçar

113 563 lexime

124,178FansaPëlqeje

Një burrë nga Rovigo i Italisë ka takuar fshehurazi të dashurën, e cila ishte e infektuar me koronavirus dhe si rrjedhojë ka infektuar djalin e tij 13-vjeçar.
Historia është raportuar nga “II Gazzettino” dhe ka deklaruar drejtori i përgjithshëm lokal i ULSS, Antonio Fernando Compostella.

Ai tregon se babai ishte në një marrëdhënie “klandestine” me një person të infektuar. Compostella shprehet se ai ka mbledhur informacion për familjen e 13 vjeçarit. I ati nuk është sjellë me përgjegjësi, duke harruar ose lënë mënjanë kontaktet që ka pasur.

Rikujtojmë se Italia numëron 152.271 të infektuar dhe 19.468 të vdekur.

Të fundit

Pritjes i vjen fundi/ Nisin përgatitjet për “BBV3”, ja pamjet brenda shtëpisë (Foto)

Big Brother Vip Albania” është spektakli më i ndjekur në Shqipëri, ku banorët transmetojnë shumë emocione të forta teksa...

“Më duhen 8 mijë euro”/ Gazetari publikon mesazhet, si Naim Murseli kërkonte para borxh

Ish-deputeti i Kuvendit të Kosovës dhe gazetari Milaim Zeka ka deklaruar se babai i Naim Murselit ka ndryshuar qartë qëndrim në lidhje me vrasjen...

Një iranian thyen rekordin, vendos 88 lugë të balancuara në trupin e tij

Një burrë iranian theu rekordin e tij botëror Guinness duke balancuar 88 lugë në vende të ndryshme në trupin e tij. Abolfazl Saber Mokhtari,...

VIDEO/ Ngjarje e jashtëzakonshme, presidenti i klubit turk grushton arbitrin kryesor

E pazakontë, e turpshme dhe për të ardhur keq: Presidenti i skuadrës turke, Ankaragucu, bën veprimin e papërgjegjshëm dhe të dënueshëm në fushën e...

Nis studimi i terapisë së kombinuar të kancerit “mRNA”

Kompanitë farmaceutike kanë filluar ditën e sotme fazën e fundit të provave për trajtimin e kombinuar të kancerit “mRNA”, i cili konsiston në përdorimin...

Lajme të tjera

Web TV