VIDEO/ Gjendet pajetë anës rrugës një burrë në Elbasan, ja pse vdiq (emri)

113 563 lexime

106,048FansaPëlqeje

Një burrë është gjetur i pajetë në qytetin e Elbasanit, pasi mësohet se ka pësuar infarkt në zemër teksa ishe duke ecur me biçikletë.

Mësohet se ka humbur jetën Xhevit Sadiku rreth të 60-tave, pasi  ka qenë duke ecur me biçikletë në lagjen Nshu, ku dyshohet se ka pësuar infarkt, që i ka marrë edhe jetën.

Ndonëse ambulanca ka mbërritur në vendin e ngjarjes, ka qenë e pamundur që të mbahet në jetë 60-vjeçari.

Të fundit

Përgjimet e anti-mafias italiane/ Balla: Ato që janë përmendur me emër i keni në presidencë dhe miq të Lulzim Bashës

Kreu i PS-së, Taulant Balla u ndal të fliste për përgjimet e anti-mafias italiane. "Eurodeputeti që përmendet është mik i...

Kryemadhi mbledh LSI-në, prezantohet programi politik: Jemi kundër shpenzimeve të luksit

Teksa na ndajnë më pak se 90 ditë nga zgjedhjet parlamentare të 25 prillit, Lëvizja Socialiste për Integrim prezanton programin e saj politik. Fjalën hapëse...

Punë për të burgosurit, për të herë të parë “fasoneri me burra”

  Të burgosurit do të punësohen në fasoberi , është ky vendim i ardhur si pasojë e marrëveshjes së arritur mes Ministrisë së Drejtësisë  në...

Rama ndërmjetësoi takimin , pas 5 vitesh rikthehen bisedimet turko- greke

Pas më shumë se 5 vitesh shkëputje, pala turke dhe ajo greke do të ulen sot në bisedime për të diskutuar në lidhje me...

Shkodra sërish nën ujë, 2500 hektarë tokë e përmbytur

Reshjet e shiut që kanë përfshirë vendin ka sjellë problematika në Qarkun e Shkodrës ku si pasojë janë përmbytur mbi 2500 hektarë tokë bujqësore. Bashkia...

Lajme të tjera

Web TV