Përdhunuan një 23 vjeçare/Arrestohen 2 të rinjtë nga Fieri

113 563 lexime

124,178FansaPëlqeje

Policia ka arrestuar ditën e sotme dy të rinj pasi akuzohen se kanë përdhunuar një 23-vjeçare dhe e kanë kanosur këtë të fundit për të dhënë pasuri.

Dy të rinjtë  e arrestuar me iniciale  M. G., 26 vjeç  dhe O. A., 25 vjeç, janë banues në qytetin e Fierit. Ata u ndaluan pas kallëzimit të bërë në DVP Fier, nga 23-vjeçarja, se në datën 05.05.2020, në një banesë të tyre në Fier, 25 dhe  26-vjeçari  e kanë përdhunuar dhe e kanë shtrënguar për të përfituar pasuri.

Të fundit

Soko: Ja sa duhet të llogaritet minimumi jetik për një familje me 4 persona

Eksperti i ekonomisë Pano Soko nga Nisma Thurje, duke folur për minimumin jetik, tha në emisionin “Open” në News24,...

Miqësoret dhe më pas Europiani, kombëtarja stërvitet në “Shtëpinë e Futbollit”

Trajneri i Shqipërisë, Sylvinho ka thirrur lojtarët e kombëtarës në “Shtëpinë e Futbollit”, për të parë kështu situatën e tyre në këtë fund muaji....

Vrasja e Osman Berberit, cili është roli i shokut të tij, Besnik Ndou?

Emisioni Në Shënjestër në News24, i gazetares Klodiana Lala ka hedhur dritë mbi ngjarjen e rëndë të ndodhur nw shkurt tw vitit 2009, kur...

Vrasja e “Pushit”, pse dyshonte nëna e viktimës te dy shokët e tij. Dëshmitë

Emisioni Në Shënjestër në News24, i gazetares Klodiana Lala ka hedhur dritë mbi ngjarjen e rëndë të ndodhur në shkurt të vitit 2009, kur...

Masat për turizmin në Shkodër/ Autoritetet dhe operatorët kërkuan ndalimin e punimeve

Masat e marra për sezonin turistik, bënë bashkë drejtuesit vendor në qarkun e Shkodrës. Në fokus ishte zbatimi i ligjit dhe rregullores së re për ndalimin e...

Lajme të tjera

Web TV