Fjala Sport në “Fjala TV”, nga Katerina Tafa. E mërkurë, 08 korrik 2020

113 563 lexime

77,508FansaPëlqeje

Të fundit

Aksident i rëndë/Makina përmbyset jashtë rruge, plagoset 20-vjeçari (FOTO)

Një aksident i rëndë automobilistik është regjistruar pasditen e kësaj të diele në aksin rrugor Berat-Lushnjë pranë fshatit Otllak. Një...

VIDEO/ Dasmorët bllokojnë aksin Tiranë-Durrës, ndalojnë makinat dhe dalin të kërcejnë

Disa dasmorë kanë bllokuar aurostradën Tiranë-Durrës duke i ndaluar makinat në mes të rrugës e kanë dalë jashtë. Nga video e bërë publike nga Joq...

Olta Sheta e thotë “troç”: Tre herë gjatë natës janë shumë pak (FOTO)

Ish-banorja e “Big Brother”, Olta Sheta merr shpesh herë vëmendjen e mediave rozë për shkak të fotove provokuese që poston në rrjetet sociale me...

Pandemia/ Ndërrojnë jetë 5 pacientë gjatë 24 orëve të fundit

Kanë ndërruar jetë pesë pacientë për shkak të COVID-19 gjatë 24 orëve të fundit në vendin tonë. Në dy spitalet Covid, kanë ndërruar jetë tre...

Regjistrohen 123 raste të reja me Covid-19 në 24 orët e fundit

Në 24 orët e fundit në vendin tonë janë regjistruar plot 123 raste të reja pozitive me koronavirus. Ky lajm është bërë publik nga...

Lajme të tjera

Web TV