Bën kërcim seksi/ Diletta publikon videon, ndërsa pas shfaqet Ibra  

113 563 lexime

106,048FansaPëlqeje

Ylli i skuadrës së Milan Zlatan Ibrahimoviç dhe gazetarja sportive italiane Diletta Leota janë bërë protagonistë të një videoje argëtuese.

Ndërsa gazetarja ka kërcyer një nga sfidat e rrjetit social “Tik Tok”, pas saj shfaqet suedezi që e sheh dhe e duartroket.

Kjo video është bërë publike nga Diletta në profilin e saj, ndërsa të shumtë kanë qenë ata që e kanë pëlqyer.

Gazetarja dhe Ibra kanë filluar të dy një bashkëpunim të krijuar prej pak kohësh për një aplikacion për t’u stërvitur, Buddyfit.

Duke qenë se janë duke punuar në një projekt të përbashkët të shumta kanë qenë herët kur sulmuesi i kuqezinjve të Italisë dhe gazetarja sportive janë shfaqur bashkë.ka.ta/Fjala.al/

 


Të fundit

Biden paralajmëron Putin: SHBA do të marrë masa pas sulmit të fundit kibernetik

Presidenti amerikan, Joe Biden, i ka bërë thirrje homologut të tij rus, Vladimir Putin “të marrë masa” kundër grupeve...

Aksident në Tiranë, dëshmitari: Bora Zemani përplas fëmijën me biçikletë tek vijat e bardha! (Video)

Një ngjarje e rëndë është regjistruar në Yzberisht në Tiranë, ku një shofere ka përplasur me makinë një të mitur. Joq raporton se drejtuesja e...

Letrat e nxorrën zbuluar/ Legjenda e arteve marciale Bruce Lee ishte përdorues i fshehtë i drogës (Foto)

Disa letra personale të shkruara me dorë nga legjenda kinematografike e arteve marciale Bruce Lee, zbulojnë së fundmi se ylli i filmit “Enter the...

Lëvizja e mjeteve të rënda gjatë sezonit turistik, gjobiten 56 drejtues kamionësh (Video)

Mbrëmjen e sotme janë gjobitur 56 shoferë të mjeteve të rënda të cilët udhëtonin në kundërshtim me masat e vendosura nga policia rrugore për...

“Kush nuk pranon të vaksinohet, s’do të ketë shërbim falas për Covid”, ideja që mendon të aplikojë Maqedonia e Veriut

“Kush nuk pranon që të vaksinohet, nuk do të ketë shërbim falas nëse infektohen me covid”. Ky është njëri nga opsionet që autoritetet shëndetësore në...

Lajme të tjera

Web TV