Abuzonte për 4 vite me vajzën e mitur/ Jepet vendimi për 39-vjeçarin në Durrës

113 563 lexime

106,048FansaPëlqeje

Gjykata e Durrësit ” ka vendosur masën “Arrest me burg” për shtetasin L.Kurti këtë të martë.

Ai ra në prangat e policisë pak ditë më parë sepse dyshohej se kishte abuzuar seksualisht me vajzën e bashkëjetueses së tij.

39-vjecari akuzohet për “marrëdhënie seksuale me të mitura”. Prokuroria ka ngritur akuzën pas denoncimit që ka bërë e mitura me nënën e saj.

Ekspertiza mjekoligjore ka provuar pretendimet e vajzës 14-vjeçare e cila gjithçka ia kishte treguar të ëmës. Të dyja iu drejtuan Komisariatit të Policisë me padi pak ditë më parë për 39-vjeçari.

Një detaj i rëndë është që abuzimi ka ndodhur për katër vite rresht, sipas deklarimeve të së miturës.

Pa.Va/Fjala.al


Të fundit

Sherr me thika në Vlorë, plagoset 57-vjeçari, kapet autori i dyshuar

Një sherr me thika ka ndodhur sot paradite në Vlorë, ku ka mbetur i plagosur një person. Sipas policisë,...

Alkool e drogë/ Arrestohet shoferi që nuk iu bind policisë, aksidentoi dhe një automjet

Një 35-vjeçar është arrestuar në Tiranë, i cili ka rrezikuar jetën e qytetarëve në rrugë për shkak të gjendjes së tij të dehur në...

Vendimi për negociatat, Balla në Kuvend: I kemi përmbushur të gjitha pritshmëritë e familjes europiane

Kryetari i Grupit Parlamentar Partisë Socialiste, Taulant Balla, në fjalën e tij në Kuvend e vuri theksin te vendimi i Këshillit të Çështjeve të...

Britney Spears për më shumë se 13 vite në gjyq me të atin: Dua të më kthehet jeta ime

Ylli i pop-it Britney Spears ka sulmuar konservatorizmin “abuziv” që ka kontrolluar jetën e saj për gati 13 vjet në një seancë gjyqësore. Spears teksa...

Kaos me kompletimin e fazës së 1/8-ave, ja si ndahen të 3-at më të mira

Ky Europian, i cili përveç dy të parave (vendi i parë dhe i dytë) të çdo grupi që avancon më tej, menjëherë dërgon edhe...

Lajme të tjera

Web TV