A do të luajë ndaj Barcelonës? Del përgjigjia përfundimtare për Ronaldon

113 563 lexime

77,309FansaPëlqeje

Cristiano Ronaldo nuk do të jetë prezent në sfidën mes Juventusit dhe Barcelonës.

Portugezi nuk e ka kaluar ende Covid-19 dhe pasditen e së martës doli përgjigjia e tamponit e cila ishte pozitive. Ronaldo do të jetë një ndër mungesat e shumta të Juves nesër ku ndër të tjera pritet të mungojnë edhe Chiellini, Bonucci, De Ligt dhe Alex Sandro që janë titullarë të padiskutueshëm për Pirlon.

Por mungesa më e madhe do të jetë ajo e Ronaldos ku pritej me padurim sfida e tij me Messin.

Pa.Va/Fjala.al

Të fundit

Rruga e Adriatikut dhe gënjeshtrat për mikëpritjen

Guido Ruotolo  Në reportazhin e tij të dytë gazetari i mirënjohur italian Guido Ruotola sjellë për lexuesin shqiptar kujtimet dhe...

Rama uron Najada Çomon për ditëlindje: U shfaqe kaq admirueshëm në kohë të jashtëzakonshme

Kryeministri Edi Rama ka uruar për ditëlindje shefen e Infektivit, Najada Çomon. Mirëpo, ajo çfarë ka marrë më shumë vëmendje është fotografia. Fillimisht Rama ka...

Mblodhi para për tërmetin në emër të Ramës, si i shpëtoi burgut i riu nga Lezha

Gjykata e Lezhës shpalli fajtor një 30-vjeçar i cili shfrytëzoi situatën e jashtëzakonshme të krijuar nga tërmeti i 26 nëntorit të vitit 2019, për...

Zgjedhjet brenda LSI/ Anëtarësia voton sot për kreun e partisë dhe forumet drejtuese

Ka nisur sot në orën 09:00 procesi i zgjedhjeve brenda Lëvizjes Socialiste për Integrim, që do të zgjasë deri në orën 16:00. Anëtarët e LSI-së...

Pse u krijua Legaliteti?!

Nga Ekrem Spahiu

Lajme të tjera

Web TV