test

Dhëndri rreh nusen në mes të rrugës ditën e dasmës- VIDEO

113 563 lexime

124,178FansaPëlqeje

Asnjë femër në botë se ka menduar se do të rrihet nga burri i saj ditën e dasmës. Një video nga Turqia ka bërë xhiron e rrjetit, pas sherrit të një çifti të sapomartuar.

Dhëndri ka zbritur nusen nga makina dhe pastaj nis që ta rrahë në mes të rrugës. Kjo video është regjistruar nga kalimtarët në Hatay të Turqisë.

Pavarësisht se kanë ndërhyrë të afërmit e çiftit, dhëndri vazhdon që të dhunojë nusen e tij të sapo marrë.

Të fundit

Ben Affleck më në fund zbulon pse është gjithmonë i trishtuar nëpër foto

Shumë prej fotove të tij janë bërë meme për shkak të portretit të trishtë që shpesh Ben Affleck shfaq...

Fier/ Paradë mjetesh bujqësore, festë për grurin në Pojan

E bërë tashmë traditë, është festuar në fshatin Pojan të Fierit, “Festa e Grurit”.  Aktiviteti i cili përkon edhe me korrjen e grurit nga...

Mbi 1 orë e gjysmë në rrugë, dhjetëra mjete bllokohen te Shkalla e Tujanit

Nën temperaturat ekstreme të ditës së sotme, dhjetra automjete kanë mbetur bllokuar në rrugën e Arbrit në vendin e quajtur Shkalla e Tujanit. Qytetarët e...

Zgjedhjet në universitete/ Qëndresa Qytetare: U evidentuan raste të fotografimt të votës

Qëndresa Qytetare ka reaguar lidhur zgjedhjet në 12 universitete publike në të gjithë vendin të cilat u zhvilluan për të zgjedhur drejtuesit e rinj. Në...

Kylian Mbappe nuk do të startojë në sfidën ndaj Holandës, francezi vijon rikuperimin

Kylian Mbappé nuk do të startojë sonte, në orën 21:00, në ndeshjen që do të zhvillohet mes Francës dhe Holandës në Kampionatin Evropian. Sulmuesi...

Lajme të tjera

Web TV