Horoskopi për nesër, e enjte 26 nëntor 2020

113 563 lexime

106,048FansaPëlqeje

Dashi

Nëse kohët e fundit ka pasur një ndarje, është normale që ju nuk doni të riktheheni në lojë: nuk jeni akoma gati për të dashur. Në punë, përpiquni të jeni më të kujdesshëm: një përgjigje mund të vijë deri në fund të vitit!

Demi

Kjo pjesë e fundit e muajit mund të sjellë me vete disa probleme dhe dyshime në dashuri. Në punë, ju mendoni se diçka nuk shkon, nuk jeni plotësisht të kënaqur.

Binjakët

Venusi nuk është më në një aspekt interesant, por në çdo rast historitë e dashurisë të lindura në tre javët e para të nëntorit janë të rëndësishme. Në punë, qëndroni të qetë, një projekt që ju intereson duket se është në rrezik!

Gaforrja

Tranziti i Venusit është përsëri pozitiv, por kjo ditë sjell me vete disa dyshime në dashuri. Në punë, keni një shans për të rregulluar një problem në javët e ardhshme.

Luani

Dielli dhe Hëna në favor: ka ardhur koha të vendosim një gur të bukur mbi ndryshimet e së kaluarës. Në punë, mbështesni idetë tuaja por gjithashtu dëgjoni këshillat e të tjerëve. Nëse i bëni gjithçka vetë dhe nxitoni mund të gaboni!

Virgjëresha

Energji e mirë pasdite: sot në dashuri mund të përjetoni plotësisht emocionet që ndjeni. Në punë, Jupiteri vazhdon një tranzit të favorshëm: vetëm disa diskutime për krijimin e një projekti që ju intereson!

Peshorja

Mundohuni të gjeni qetësinë në dashuri dhe mos u lodhni shumë. Në punë, jeni pak i lodhur sot. Gjithashtu, dikush do t’ju kërkojë një favor ose për të zëvendësuar një person.

Akrepi

Të premten dhe të shtunën një propozim në dashuri mund t’ju shkaktojë pak shqetësime: yjet janë pak nervozë. Në punë, mos u ngutni. Nëse jeni lodhur duke bërë diçka, vazhdoni ta bëni për tani, nuk është koha të ndryshoni!

Lexo edhe :  Sa kohë të duhet për të rënë në dashuri, bazuar në shenjën tënde të horoskopit!

Shigjetari

Hëna është në një pozitë të mirë: një lajm i shkëlqyeshëm për dashurinë, do të përjetoni emocione të veçanta. Në frontin e punës, nëse keni një aktivitet që nuk ju lejon të ndryshoni, mund të jeni nervoz.

Bricjapi

Sot Hëna është disonante: mos u kthe përsëri në polemikat e ditëve të kaluara dhe përpiqu ta jetosh dashurinë me më shumë qetësi. Në punë, mos u bëni të nxituar: fundi i vitit do të jetë premtues!

Ujori

Mundohuni të mos mërziteni: fundjava do të sjellë me vete shumë polemika në sferën sentimentale. Në punë, bëni gjithçka me qetësi dhe bëni kujdes me shpenzimet tuaja!

Peshqit

Situatë e bukur edhe për historitë e dashurisë që lindin papritur. Në punë, ju jeni të lodhur, por nëse keni punuar mirë, një lajm i mirë mund të vijë!

l.m/Fjala.al

Të fundit

Ndodh mrekullia, foshnja gjendet e gjallë 3 ditë pasi avioni u rrëzua në det

Ne mes te nje tragjedie, ka ndodhur nje ngjarje e mrekullueshme. Nje foshnje eshte gjetur e gjalle ne det...

Skandali me Sanitaren/ Prokuroria ‘hyn’ në Spital, dyshohet për skemë zhvatjeje me mjekë e infermierë të përfshirë

Prokuroria e Tiranës zgjeron hetimet mbi personelin shëndetësor në spitalin “Shefqet Ndroqi” pas zbulimit të skandalit ku sanitarja Tire Alldervishi i mori 8 milion...

Dukej si më i urti/ Habit Mevlani: Zakonisht kërkoj seks në takimin e parë

Mevlan Shaba apo i njohur si Mevlani i Për’puthen ishte i ftuari i rradhës në “AfterParty” me Luana Vjollcën në kanalin e saj në...

Flet Ismajlgeci, mbrojtësi që vë kandidaturën për krahun e majtë kuqezi

Marsel Ismajlgeci i ngjiti shumë shpejt hapat në skenën e futbollit të madh shqiptar. Qysh në moshë të re ai spikati me ekipet e...

Tragjike në Tiranë/ Makina përplas për vdekje 10-vjeçaren

Një ngjarje e rëndë është regjistruar mesditën e kësaj të diele në Tiranë, ku një vajzë 10 vjeçare ka gjetur vdekjen. Policia sqaron se fëmija...

Lajme të tjera

Web TV