Lëkundje në Shqipëri,tërmet me magnitudë 4.4 të shkallës Rihter, ja ku ishte epiqendra

113 563 lexime

106,048FansaPëlqeje

Një tjetër tërmet goditi vendin mesditëne sotme, pas një sërë lëkundjesh që kanë ndodhur së fundmi. Fuqia e kësaj lëkundjeje arrin në shkallën 4.4 Righter , ndërsa epiqendra e tij ëshrë regjistruar në Shetaj.
Lëkundjet janë ndjerë edhe në Tiranë , ndërsa deri më tani gjithccka rezultone padëmtuar.
Vendi ynë është përfshirë nga një valë tërmetesh këtë vit, ndërsa ai më magnitudë më të lartë është regjistruar mesditëne sotme.

Të fundit

Dhunon dhe dhuron përqafime/ Pasagjeri i dehur humb kontrollin në bordin e avionit (Video)

Pasagjerët e linjës ajrore Ryanair shpërthyen në brohoritje kur një i ri i dehur u arrestua pasi goditi me...

BE: Nuk po i themi Kosovës çfarë të bëjë, por të rreshtohet me ne

Bashkimi Evropian ritheksoi të martën qëndrimin për statusin e Jerusalemit si kryeqytet i të dyja shteteve, ndërsa keqardhjen për vendimin e Kosovës që të...

Vaksina e Oksfordit besohet se mund të parandalojë përhapjen e COVID-19

Vaksina kundër koronavirusit, e krijuar nga Universiteti i Oksfordit dhe kompania AstraZenenca, mund të rezultojë me rënie “të konsiderueshme” të përhapjes së virusit, kanë...

Kanadaja do të prodhojë vaksina deri në fund të vitit 2021

Kanadaja thotë se ka nënshkruar një marrëveshje të mundshme me firmën e vaksinave amerikane Novavax për të prodhuar miliona doza të vaksinës së saj...

Lajmet e këqija për Tean nuk kanë të ndalur, ja çfarë i ndodhi

Pasi zyrtarizoi lidhjen me Beartin, nuk përfundojnë lajmet e këqija për Tea Trifonin. Ish-konkurrentes së Përputhen i është mbyllur llogaria në YouTube dhe në Instagram. Para...

Lajme të tjera

Web TV