Manastirliu publikon rastin prekës/ E moshuara: Ja si e kalova Covidin, nëse do të rrija në shtëpi…

113 563 lexime

124,178FansaPëlqeje

“Unë në qoftë se do të isha në shtëpi nuk do të ekzistoja. Falë tyre, o Zot, nuk e mendoja kurrë këtë shërbim”.

Këto janë fjalët prekëse të një të moshuare e cila ndonëse qëndron e shtruar në spitalin COVID3, duket se e ka fituar betejën me koronavirusin. Ka qenë ministrja e Shëndetësisë, Ogerta Manastirliu që ka publikuar në rrjetet sociale videon e të moshuarës, e cila shpreh mirënjohje për stafin e spitalit.

“Në këtë spital, një COVD3, një shërbim i jashtëzakonshëm. Jam suprizuar. Ndryshe flasin njerëzit jashtë. Para meje kisha gocën, Ajo u shërua, shkoi në shtëpi. Unë në qoftë se do të isha në shtëpi nuk do të ekzistoja. Falë tyre, o Zot, nuk e mendoja kurrë këtë shërbim”, tha e moshuara.

Të fundit

Rama: Presim të jemi me ju në ditën kur Ukraina do të marrë frymë lirisht

Kryeministri Edi Rama pas Samitit Ukrainë – Evropa Juglindore: Lufta ndalet, duke ndalur agresorit. Ukraina meriton të mbështetet dhe të...

Rama në konferencë me Zelenskyn: Të nderuar të mikëpresim një udhëheqës të rezistencës

Kryeministri Edi Rama deklaroi se kombi shqiptar mbështet Ukrainën në luftën e saj kundër agresionit rus. Në një konferencë të përbashkët për shtyp në Tiranë...

Samiti i Ukrainës në Tiranë/ Erdogan: Gati të rikthejmë palët në tryezën e bisedimeve

Presidenti i Turqisë, Rexhep Taip Erdogan ka mbajtur një fjalë përshëndetëse në samitin për Ukrainën që po mbahet në Tiranë. Në një videomesazh presidenti...

FOTOLAJM/ Shkrepet fotoja familjare e samitit për Ukrainën, Rama dhe Zelensky në qendër

Pas përfundimit të punimeve të samitit për Ukrainën në Tiranë, liderët pjesëmarrës janë bashkuar për të shkrepur foton familjare. Kryeministri Rama dhe presidenti i Ukrainës...

E veja e Navalnyt: Nuk jam e sigurt nëse funerali i Alexey do jetë paqësor!

E veja e Alexey Navalny thotë se nuk është e sigurt nëse funerali i tij do të jetë i qetë ose nëse policia do...

Lajme të tjera

Web TV