Pak muaj pas lindjes, Arbana Osmani zbulon se vuan nga një sëmundje serioze

113 563 lexime

106,048FansaPëlqeje

Moderatorja Arbana Osmani ka vetëm pak javë që është bërë nënë për herë të dytë.

Mirëpo, pas lindjes së Diellit, duket se po përballet me një problem goxha serioz duke pasur rënie të flokëve. Pasi është e afërt me ndjekësit ajo kërkoj mendimet e tyre në këtë aspekt duke dashur të marr këshilla nga të gjithë.

Ndërkohë ndjekësit nuk hezituan, duke i dhënë këshilla nga më të ndryshmet duke i ardhur në ndihmë moderatores.

Të fundit

Do të jetë gati para 25 prillit, Rama publikon pamje dhe tregon si do quhet aeroporti i Kukësit

Aeroporti i ri në Kukës, që do të hapet së shpejti, do të quhet aeroporti Ndërkombëtar Zayed – Flatrat...

Shtrëngim apo frymëmarrje? Rama zbulon çfarë do të ndodhë me masat në muajin e Ramazanit

Muaji i Ramazanit pritet që të jetë dhe koha kur të kemi një lehtësim të masave kufizuese anti Covid. I ftuar në Log. në ABC...

Bllokimi i aeroportit/ Balla sulmon Metën: Ishte akt terrorist! Meta i lidhur me organizatorët

Drejtuesi Politik i Partisë Socialiste në Qarkun e Elbasanit, Taulant Balla e konsideron një akt terrorist bojkotimin e punës së kontrollorëve të Albcontrol, duke...

E papritur në ndeshjen Granada-Manchester United/ Tifozi hyn nudo në fushë

Një ngjarje e sikletshme ka ndodhur gjatë ndeshjes Granada-Manchester United, që u luajt mbrëmjen e sotme. Një tifoz, identiteti i të cilit ende nuk është...

Publikohet lista, ja fluturimet që do të mbahen ditën e nesërme nga aeroporti “Nënë Tereza”

Tirana International Airport ka publikuar listën e fluturimeve që do të mbahen ditën e nesërme nga aeroporti “Nënë Tereza”. Njoftimi i plotë: Tirana International Airport njofton...

Lajme të tjera

Web TV