test

Përplasen fizikisht militantët e PS dhe PD në Elbasan (Video)

113 563 lexime

124,178FansaPëlqeje

Kryeministri Edi Rama dhe kreu i opozitës, Lulzim Basha kanë shkuar ditën e sotme në Elbasan pothuajse në të njëjtën kohë.

I pyetur përse kjo agjendë e njëjtë, kryeministri Edi Rama deklaroi se ata janë kundërshtarë politikë, por kjo nuk do të thotë se nuk duhet të shkojnë për festë njëkohësisht.

Mirëpo, kjo gjë nuk është kuptuar njësoj si kryeministri edhe nga mbështetësit e dy palëve, të cilët kanë degjeneruar në sherr mes tyre.

Në videon e mëposhtme madje shihet momenti kur një i moshuar është rrëzuar përtokë dhe ngrihet pas përplasjeve fizike mes palëve.

Të fundit

Ukrainasi rrëfen tmerrin nga kampet ruse: Më shkulën dhëmbët për qejf

Një ukrainas që u kap rob nga rusët ka rrëfyer tmerrin që ka përjetuar në kampin ku qëndroi për...

Pritjes i erdhi fundi, ja kur do të publikohet filmi i animuar “Shrek 5”

Sipas Eddie Murphy, filmi “Shrek 5” do të shfaqet vitin e ardhshëm. Kanë kaluar 23 vjet që kur u shfaq premiera e filmit të parë...

EURO2024/ Ja pse është zbehur lavdia e Italisë

Lavdia e futbollit të Italisë është zbehur! Që nga fitimi i Kupës së Botës në vitin 2006, kombi dikur krenar i futbollit ka përjetuar...

Fansi i kërkoi të performojë me të në skenë, Ylli Limani habit me reagimin

Këngëtari i njohur Ylli Limani është një ndër artistët më të suksesshëm në estradën muzikore, këngët e të cilit pëlqehen nga një numër i...

Blero i kërkon falje publike Afronës: Unë jam arsyeja që martesa nuk funksionoi

“Ia kemi borxh njëri-tjetrit një fjalë, sy më sy”… Kështu e nisën përballjen e tyre publike Afrona dhe Blero, pas disa viteve të ndarë....

Lajme të tjera

Web TV