Gazeta Fjala, e mërkurë 7 prill 2021

113 563 lexime

106,048FansaPëlqeje

Të fundit


Horoskopi ditor, e mërkurë 7 prill 2021

Dashi Do keni kontradikta te shumta sot juve qe jeni ne një lidhje dhe do keni dyshime nëse do doni te vazhdoni me tej me...

Xhandarmëria serbe hyn sërish në Kosovë

Xhandarmëria serbe dhe paramilitare kanë hyrë sot në territorin e Kosovës. Kështu kanë njoftuar banorët e fshatit Karaçevë për mediat kosovare. Sipas banorëve, xhandarmëria ka...

Reperi i famshëm në luftë me jetën, adhuruesit e tij luten para spitalit

Qindra qytetarë janë mbledhur jashtë spitalit në New York ku ndodhet i shtruar reperi i famshëm amerikan, DMX, duke u lutur për të. Legjenda...

Krim makabër/ Dy vëllezërit bëjnë marrëveshje, vrasin motrën, dy prindërit dhe gjyshen

Një ngjarje e rëndë është shënuar në Teksas, SHBA, pasi dy vëllezër kanë vrarë katër anëtarë të familjes së tyre. Mediat e huaja shkruajnë...

Lajme të tjera

Web TV