E krahason veten me aktorin e njohur/ Ju prezantojmë me plakun shqiptar që ka pasur rreth 300 të dashura

113 563 lexime

106,048FansaPëlqeje

I veshur me veshje kombëtare dhe me plisin e vënë në kokë, ky plak që duket se është rreth të tetëdhjetave ka folur për historitë e tij të dashurisë.

Ky burrë i moshuar nga Kosova po pretendon se i ka pasur 200 deri në 300 të dashura. Madje ai tha se i ka zgjedhur femrat me trup të mirë, belholla e si balerina.

I moshuari shprehet se për nga numri i të dashurave, ia ka kaluar vetëm aktori i ndjerë Faruk Begolli, i cili ishte një ndër aktorët më të njohur në ish-Jugosllavi.

“Unë po të kallxoj, femnat i kam deshtë shumë, si Faruk Begolli. Unë e Faruk Begolli i kemi desht femrat shumë. Unë i kam pas 200-300 femra, Faruk Begolli i ka pas 500-600 femna. Ai nuk është vesh si unë mirë, po ka pas emër në Jugosllavi. Unë i kam zgjedh femrat si balerina, trupin e mirë”, thotë ai për DTV.


Të fundit

Fituesi i Eurovision konsumoi kokainë live? Dalin rezultatet e testit të drogës

talia rrëmbeu vendin e parë në Eurovision, por ajo që po bën bujë në media, më shumë sesa fituesi,...

20-vjeçari i ngul thikën në shpinë ushtarit izraelit, policia e qëllon për vdekje (Video)

Një 20-vjeçar ka plagosur me thikë një ushtar izraelit dhe një qytetar të thjeshtë në lindje të Jerusalemit, ndërsa më pas është vrarë nga...

Sulmohet nga qentë e rrugës djali 9-vjeçar i deputetes, ja mesazhi i saj prekës

Deputetja e Lëvizjes Vetëvendosje, Mimoza Kusari Lila, ka njoftuar se djali i saj 9-vjeçar është sulmuar sot nga qentë endacakë. Përmes një postimi në Facebook,...

Në një lidhje treshe? Rita Ora shfaqet në momente intime me regjisorin dhe aktoren e njohur

Prej ditësh në mediat rozë është përfolur që këngëtarja e famshme Rita Ora dhe regjisori i njohur Taika Waititi janë në një lidhje dashurie. Por,...

“Koka” e bandës së drogës/ Kush është polici që vishte trafikantët si policë për të goditur rivalët (Emri)

Edvin Sinani është efektivi i policisë që drejtonte një bande droge në Durrës. Aktiviteti i efektivit të Antidroges u zbulua nga SHÇBA. Ai u...

Lajme të tjera

Web TV