Reperi i famshëm konfirmon lidhjen me Rihannën: Është dashuria e jetës time

113 563 lexime

106,048FansaPëlqeje

A$AP Rocky ka konfirmuar më në fund romancën me Rihanna-n. Reperi 32 vjeçar ka folur hapur për herë të parë për marrëdhënien me këngëtaren gjatë një interviste për “GQ”, pavarësisht se ata kanë qenë të lidhur që nga viti i kaluar. Reperi e cilësoi divën e muzikës si “dashuria e jetës dhe zonja e tij”.

Kur u pyet se si ndihet në marrëdhënien me këngëtaren, ai tha: “Shumë më mirë. Shumë më mirë kur bëhet fjalë për të duhurën. Mendoj se kur e di, e di. Ajo është e duhura.” Ai gjithashti foli dhe për dëshirën për të krijuar një familje. “Unë mendoj se do të isha një baba i mrekullueshëm, jashtëzakonisht i mrekullueshëm.”

Rihanna dhe A$AP Rocky njihen që prej vitit 2012 por lidhja e tyre u bë romantike kohët e fundit. Spekulimet se ata mund të ishin bashkë filluan në janar të vitit që lamë pas kur Rihanna u nda nga i dashuri, Hassan Jameel pas tre vitesh lidhje.

Rocky më parë ka qenë i lidhur me Kendall Jenner, Chanel Iman, Iggy Azalea dhe Teyana Taylor. Ndërsa Rihanna është shoqëruar me Drake, Chris Brown dhe Leonardo DiCaprio.


Të fundit

Dua Lipa vendos një tjetër rekord historik

Sukseset për Dua Lipën nuk kanë të mbaruar. Së fundmi Lipa ka bërë të ditur se kënga e saj...

Rama mes deputetëve, Basha “i vrenjtur”, Kryemadhi “e kuruar”/ Ja çfarë nuk u pa nga Parlamenti (Foto)

Kuvendi i Shqipërisë zhvilloi paraditen e sotme seancën e parë konstituitive, ndërsa 140 deputetët e rinj do të mblidhen sërish pasdite ku do të...

Drejtonte mjetin në gjendje të dehur dhe mbante armë pa leje, arrestohet 30-vjeçari në Lezhë

Një 30-vjeçar ka rënë në prangat e policisë, pasi drejtonte mjetin në gjendje të dehur dhe mbante me vete armë gjahu pa leje. Gjatë kontrolleve,...

“Ta çojmë në nivel tjetër arsimin”, Rama prezanton 11 anëtarët e Bordit të Akreditimit të Agjencisë së Sigurimit të Cilësisë në Arsimin e Lartë

Kryeministri Edi Rama do të prezantojë sot Bordin e Akreditimit të Agjencisë së Sigurimit të Cilësisë në Arsimin e Lartë. Kreu i qeverisë theksoi se...

Pamje brutale/ Talebanët dhunojnë gratë afgane gjatë protestës (Video)

Gratë afgane dolën në rrugët e Kabulit për të protestuar të zemëruara nga formimi i një qeverie talibane, duke paraqitur një sfidë të panjohur...

Lajme të tjera

Web TV