Kërkoi masë më të butë sigurie, Gjykata merr vendimin për sanitaren Tire Alldervishin

113 563 lexime

106,048FansaPëlqeje

Gjykata Penale e Tiranës ka rrëzuar kërkesën e Tire Alldervishit për zëvendësim të masës së sigurisë nga arrest ne burg në një masë më të butë.

Alldervishi u arrestua pas denoncimit që kishte marrë një shumë prej 8 milionë lekësh nga vajza e një pacienteje të sëmurë me Covid.


Të fundit

Kërkoi masë më të butë sigurie, Gjykata merr vendimin për sanitaren Tire Alldervishin

Gjykata Penale e Tiranës ka rrëzuar kërkesën e Tire Alldervishit për zëvendësim të masës së sigurisë nga arrest ne...

E pyesin sa e ka natën, Enca: Blihem vetëm me një…

Këngëtarja shqiptare, Enca Haxhia, kohët e fundit është shfaqur shumë aktive në mediat sociale. Ajo preferon të komunikojë shpesh me ndjekësit e saj në mediat...

“E mban veten si perëndimor, por nuk bëri asnjë akt të tillë!”/ Harxhi sfidon Bashën: Zgjidh arenën për përballjen publike

Kandidatja për kreun e PD Edith Harxhi tha se Lulzim Basha ka marrë peng partinë dhe e gjithë administrate punon vetëm për të. Ajo...

U kapën me 365 kg drogë/ Ja kush janë shqiptarët e arrestuar në Itali, pjesë e grupit kriminal (Emrat)

Janë zbardhur emrat e shqiptarëve të cilët u arrestuan në kudër të operacionit “Cororito” në Itali, ku u shkatërruan dy grupe kriminale. Në pranga ranë...

Vdekja tragjike e 16-vjeçarit në aksident, banorja në lot: E kishte parandier, dje më tha kam parë ëndërr

Një ngjarje e dhimbshme, një humbje tragjike e një djali që po përpiqej të dilte në jetë dhe që jo vetëm prindërit prisnin ta...

Lajme të tjera

Web TV