Kthjellime dhe vranësira/ Parashikimi i motit për ditën e sotme

113 563 lexime

106,048FansaPëlqeje

Moti parashikohet me kthjellime si dhe vranësira mesatare kalimtare nga orët e mesditës deri ato të pasdites.

Do të ketë reshje shiu të dobëta në formë pikash në relievet e larta malore ndërsa në zonën e jugut lokalisht reshjet në kohë afatshkurtër në formën e shtrëngatave dhe stuhive. Era do të fryjë me drejtim verilindje–veriperëndim e lehtë dhe në bregdet fiton intensitet. Deti parashikohet i forcës 0-1 ballë.


Të fundit

Kthjellime dhe vranësira/ Parashikimi i motit për ditën e sotme

Moti parashikohet me kthjellime si dhe vranësira mesatare kalimtare nga orët e mesditës deri ato të pasdites. Do të ketë...

Horoskopi ditor, 3 qershor 2021

Dashi Nëse e nisni mëngjesin me një ego të shëndetshme, do të gëzoni një ditë plot me veprime dhe gjëra interesante, argëtuese për të bërë....

E frikshme/ Berberi vret klientin pasi refuzoi të paguante

Mospranimi për të paguar faturën, i ka kushtuar jetën një qytetari amerikan. Një berber nga pjesa periferike e Chicagos është akuzuar për vrasje pasi...

Ndryshime në qeveri, ja kush lirohet nga detyra

Janë publikuar në Fletoren Zyrtare vendimet e Këshilliti të Ministrave. Mësohet se është liruar nga detyra zv.ministri i Infrastrukturës Hantin Bonati. Hantin Bonati ishte emëruar në...

Adoleshentja përleshet me arushën për të shpëtuar qentë e saj (Video)

Sa do të rrezikonit për të shpëtuar qentë tuaj që ndodhen në kërcënimin e një arushe me dy këlyshët e saj? Amerikania Hailey Morinico rrezikoi...

Lajme të tjera

Web TV