E rëndë/ Oficeri i Policisë tenton të abuzojë me 13-vjeçaren në ashensor (Video)

113 563 lexime

106,048FansaPëlqeje

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur në Australi ku një vajzë 13-vjeçare është ngacmuar seksualisht nga një oficer policie. Incidenti u regjistrua nga kamera e sigurisë ndërsa ne video shihet 54-vjeçari Glenn Roche, i cili përpiqet të prekë me forcë vajzën në një ashensor brenda stacionit të trenit në Sidnei.

Justifikimet e të pandehurit nuk bindën gjykatën e cila do të shpallë vendimin në muajin gusht. Sipas Daily Mail, ditën e incidentit, Roche kishte shëtitur në qytet së bashku me bashkëshorten tij si dhe nënën dhe motrat e vajzës. Skena në fjalë në videon e mësipërme u regjistrua në fund të këtij njoftimi të përbashkët.

13-vjeçarja dëshmoi në gjykatë se burri u përpoq ta kapte atë me forcë dy herë. 54-vjeçari  nga ana tjetër i tha gjykatës se ishte thjesht një lojë , ndërsa më parë pranoi në polici se kishte prekur vajzën në gjoks aksidentalisht.

“Ndodhi sepse ajo e la trupin e saj të binte në tokë dhe më rrëshqiti në duar,” pohoi 54-vjeçari.

Herën e parë që ai u paraqit në gjykatë, shtatorin e kaluar, shpjegoi se po e përndiqte vajzën duke bërë shaka.

“Në atë moment e pashë si sfidë ta kapja dhe ti jepja asaj një puthje siç kisha bërë më parë me nënën dhe motrën  e saj. Mbaj mend që e putha në faqen e djathtë dhe ky ishte qëllimi im i vetëm”, theksoi Roche.


Të fundit

E rëndë/ Oficeri i Policisë tenton të abuzojë me 13-vjeçaren në ashensor (Video)

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur në Australi ku një vajzë 13-vjeçare është ngacmuar seksualisht nga një oficer policie....

Kultivonin bimë narkotike, Policia e Shtetit arreston dy persona

Dy shtetas janë arrestuar në Sarandë për kultivim të lëndëve narkotike. Policia ka arritur të evidentojnë këtë veprimtari kriminale të kultivimit të bimëve narkotike gjatë...

Itali, kapet kontejneri me më shumë se 1 ton kokainë

Është sekuestruar në Itali mbi 1 ton kokainë në një kontejner. Mësohet se kontejneri ishte nisur nga Ekuadori. Agjentët e Guardia di Finanza dhe zyrtarët...

Ekzekutori kishte maskë dhe kapele anti-covid/ Detaje të reja tronditëse nga ekzekutimi i Velajt

Shkëlzen Velaj është qëlluar me 40 plumba në derë të shtëpisë në Vlorë. Ai është qëlluar nga kati i 4 ndërsa vetë ka qenë në...

Dhjeta për të marrë jetën

Leonard Veizi

Lajme të tjera

Web TV