E rëndë, 60-vjeçari vetëvaret në pemë

113 563 lexime

106,048FansaPëlqeje

Një 60-vjeçar i ka dhënë fund jetës duke u vetëvarur në një pemë. Ngjarja ndodhi rreth orës 18:50, në fshatin Mustafakoç, në Baldushk.

Burime zyrtare nga policia bënë me dije se bëhet fjalë për shtetasin me inicialet Sh. U.

Grupi hetimor ndodhet në vendngjarje dhe po punon për përcaktimin e rrethanave të ngjarjes.


Të fundit

 E rëndë, 60-vjeçari vetëvaret në pemë

Një 60-vjeçar i ka dhënë fund jetës duke u vetëvarur në një pemë. Ngjarja ndodhi rreth orës 18:50, në...

Plagosi me thikë 18-vjeçarin në Tiranë, ja çfarë dyshohet

Një 18-vjeçar ka mbetur i plagosur me thikë pasditen e sotme në Tiranë. Sipas informacioneve zyrtare, ngjarja ndodhi rreth orës 17:00, në rrugën “Myslym...

Anëtarësimi i Shqipërisë në Këshillin e Sigurimit të OKB, Ruçi: Arritje kombëtare

Kryetari i Kuvendit, Gramoz Ruçi iu është bashkuar reagimeve për zgjedhjen e Shqipërisë në Këshillin e Sigurimit të OKB. Gjatë fjalës së tij Ruçi tha...

Zihen kushërinjtë, njëri prej tyre qëllon me pushkë

Një sherr mes dy kushërinjve ka degjeneruar në përdorimin e armës së zjarrit. Ngjarja në fshatin Pogdorie, në Maliq. Sipas informacioneve nga Policia, mësohet se...

I vjen fundi shtypshkronjës së Universitetit të Oksfordit/ Ja sa shekuj rezistoi

Pas më shumë se katër shekujsh Oxford University Press do t'ia transferojë botimet e librave shtypshkronjave të tjera. BBC ka dhënë lajmin se shtypshkronja...

Lajme të tjera

Web TV