Arrestohet prifti në Greqi, trondit e reja: Më përdhunoi kur isha 13-vjeç

113 563 lexime

106,048FansaPëlqeje

Arrestimi i një prifti për abuzim seksual me të mitur ka tronditur komunitetin e Agrinios në Greqi. Sipas mediave fqinje, prifti 49-vjeçar nga zona e Agrinio u denoncua në polici dje nga dy motra.

Të dy motrat shkuan në Drejtorinë e Policisë dhe rrëfyen se prifti ka përdhunuar 27-vjeçaren në vitin 2007, kur ajo ishte 13 vjeç, ndërsa motra e saj raportoi se ajo gjithashtu ishte ngacmuar seksualisht nga prifti.

Pas denoncimit, autoritetet kontrolluan shtëpinë e priftit dhe gjetën foto nudo të tij dhe të dy vajzave në laptop, kur këto të fundit ishin të vogla.

Policia arrestoi menjëherë priftin. Sipas informacioneve, vajzat, së bashku me nënën e tyre, ishin strehuar herë pas here në shtëpinë e priftit për arsye financiare.

Ndaj priftit është hapur çështja për posedim të pornografisë së fëmijëve, ndërsa një hetim i thelluar është urdhëruar për abuzimin seksual të të miturve.


Të fundit

Arrestohet prifti në Greqi, trondit e reja: Më përdhunoi kur isha 13-vjeç

Arrestimi i një prifti për abuzim seksual me të mitur ka tronditur komunitetin e Agrinios në Greqi. Sipas mediave...

Shembet një ndërtesë shumëkatëshe në SHBA, dyshohet për disa të vdekur

Një ndërtesë shumëkatëshe u shemb pjesërisht në Miami-Dade County në Florida herët në mëngjes të enjten, thanë autoritetet. Ndërtesa, e cila duket të jetë rezidenciale,...

Ikea lançon produktin e ri pas gjestit të Cristiano Ronaldos për Coca Cola

Refuzimi i Cristiano Ronaldos për Coca Cola dhe miratimi i ujit në vend të kësaj ka qenë një nga imazhet e qëndrueshme të Euro...

Habit Jenishehri: Zgjedhjet e 25 prillit të anulohen, përndryshe në shtator do përsëritet ’97

Deputeti i opozitës, Selami Jenishehri ka habitur me deklaratën në Kuvend ku tha se zgjedhje e 25 prillit duhet të shpallen të pavlefshme pasi...

Ligji i ri për emigrantët, Bledi Çuçi: Procedura më të lehtësuara, të huajt vijnë në Shqipëri me leje unike

Të huajt që duan të punojnë dhe jetojnë në Shqipëri do duhet të drejtohen vetëm në një sportel për t’u pajisur me një leje...

Lajme të tjera

Web TV