Gazeta Fjala, e premte 2 korrik 2021

113 563 lexime

106,048FansaPëlqeje


Të fundit


Horoskopi ditor, e premte 2 korrik 2021

Dashi Ka disa investime, të cilat duhet të mundoheni që ti mbani nën kontroll, pasi të papriturat janë në qoshe. Kjo ditë ju fton që...

Rrëfehet Artan Hoxha: Edhe mua më kanë marrë peng

Gazetari Artan Hoxha ka treguar se edhe ai është marrë peng. I ftuar në “Të paekspozuarit”, Hoxha tha se me gjithë këto ngjarje që...

Djali që dashuronte u martua me dikë tjetër, Fifi nuk mban lotët teksa këndon (Video)

Fifi është lënduar shumë së fundmi dhe këtë e ka treguar disa herë. Së fundmi, ajo ka shpërndarë një video ku duket shumë e...

Manastriliu: Asnjë rast të variantit Delta në Shqipëri, qytetarët të vaksinohen

Ministrja e Shëndetësisë, Ogerta Manastirliu, tha se nga indikacionet e deri tanishme varianti DELTA i COVID-19 ende nuk ka ardhur në vend. Ajo i bëri...

Lajme të tjera

Web TV