Fansat i kthehen Leonora Jakupit për photoshopin: Ku shkoi krahu?

113 563 lexime

106,048FansaPëlqeje

Këngëtarja e dashur dhe e njohur për publikun shqiptar, Leonora Jakupi, është vendosur në “shënjestër” të fansave.

Ajo sistematikisht hedh foto në rrjete sociale, ku komentohet dhe pëlqehet nga ndjekësit për format trupore dhe tiparet e saj, por këtë herë rezultoi ndryshe.

Ajo siç duhet në foton e publikuar së fundmi ka hedhur një foto të modifikuar me “photoshop”. Fansave nuk i ka shpëtuar ky detaj, e në masë kanë shtruar pyetjen: “Ku iku krahu”.

“Photoshop-i ta paska zhduk edhe krahun oj zemër”- i komenton një prej ndjekësve, ndërsa të tjetër shkruajtën: “’Krahun e majtë ku e ke lënë?’, ‘Ku është krahu’, ‘Ku e ki dorën more’.”

 

Ndërkohë këngëtarja ka vendosur që të mos reagojë pas këtyre komenteve në foton e saj.


Të fundit

Fansat i kthehen Leonora Jakupit për photoshopin: Ku shkoi krahu?

Këngëtarja e dashur dhe e njohur për publikun shqiptar, Leonora Jakupi, është vendosur në “shënjestër” të fansave. Ajo sistematikisht hedh...

E reja britanike e paguan shtrenjtë “çmendurinë” që bëri për Snapchat-in

Një e re britanike, e ka paguar shtrenjtë “çmendurinë” që bëri për në “snapchat”. Sipas mediave, 27-vjeçarja Cystal Ward, e gjendur nën efektin e drogës,...

Kërkoi lirimin për tu kujdesur për djalin e sëmurë/ Apeli i GJKKO i refuzon për të tretën herë kërkesën e ish-gjyqtares së Krujës

Gjykata e Posaçme e Apelit refuzon për të tretën herë radhazi kërkesën e ish-gjyqtares së Krujës, Enkelejda Hoxha, e cila kërkoi lirimin nga qelia...

Kishin informacione për kartelën e drogës, ekzekutohen barbarisht binjaket (Foto)

Një ngjarje makabër ka ndodhur në Brazil. Mësohet se dy motra binjake u ekzekutuan në mes të rrugës dhe e gjithë kjo u trasmetua...

Transportonin emigrantë të paligjshëm për 25 mijë paund, policia britanike shkatërron bandën shqiptare

Një bandë shqiptare kriminale e cila transportonte emigrantë në mënyrë të paligjshme është “goditur” dhe arrestuar nga policia britanike. Banda shqiptare në Londër, e përbërë...

Lajme të tjera

Web TV