Lajm i fundit/ Plas arma në Tiranë, ka të plagosur

113 563 lexime

106,048FansaPëlqeje

Të shtëna me armë zjarri kanë ndodhur në Tiranë. Dyshohet se nga të shtënat ka dhe të plagosur.

Ngjarja ka ndodhur tek pallati i quajtur ”Grand” në Njësinë Nr.2.

Lajmi në përditësim…


Të fundit

“Filloi nga një konflikt çasti, autori është identifikuar”/ Plagosja e dyfishtë në Tiranë, Policia jep informacion zyrtar

Policia ka dhënë informacion zyrtar mbi plagosjen e dyfishtë në Tiranë teksa bëhet me dije se autori është identifikuar. Në...

Lajm i fundit/ Plas arma në Tiranë, ka të plagosur

Të shtëna me armë zjarri kanë ndodhur në Tiranë. Dyshohet se nga të shtënat ka dhe të plagosur. Ngjarja ka ndodhur tek pallati i quajtur...

Ende pa marrë veten nga përmbytjet që i morën jetën 200 personave, Gjermania përgatitet për një tjetër stuhi të rrezikshme

Shirat e rrëmbyer dhe stuhitë do të godasin Gjermaninë Perëndimore mbrëmjen e sotme dhe ditën e nesërme. Në shtetin jugor të Bavarisë, ekspertët e...

Rey Manaj i papërmbajtshëm, shënon përsëri gol me Barcelonën (Video)

Rei Manaj vazhdon të shkëlqejë me fanellën e Barcelonës. Sulmuesi i përfaqësues shqiptare, po shfrytëzon çdo mundësi që po i jepet me katalanasit për...

Njohja e patentave shqiptare në Itali, ambasada jep njoftimin e rëndësishëm për qytetarët

Ambasada italiane në Tiranë ka dalë me një njoftim të rëndësishëm lidhur me njohjen e patentave në vendin fqinj. Përmes një postimi në twitter, Ambasada...

Lajme të tjera

Web TV