Lei Kraja tregon futbollistin më simpatik shqiptar: Do të bëhet një super yll, por është më i vogël se unë

113 563 lexime

106,048FansaPëlqeje

Moderatorja Lei Kraja ka thënë se nuk i pëlqen të dalë në takim me meshkuj më të vegjël se ajo në moshë. Gjithashtu, tregoi edhe emrin e futbollistit që e konsideron më simpatik.

“Këtu në Shqipëri ka shumë (futbollistë simpatikë). Nuk është se kam ndonjë specifik”.

“(Marash) Kumbulla më pëlqen, duke qenë se është dhe shkodran, edhe do bëhet një super yll, jam e sigurt. Më pëlqen më shumë Kumbulla. Edhe nga ana e pamjes është i mirë”, është shprehur bukuroshja për emisionin Pushime On Top.

E pyetur nëse do ta kishte pranuar ftesën për takim me të, ajo ka thënë: “Është më i vogël se unë edhe unë nuk takohem me djem më të vegjël. Është simpatik”.

“ Kurrë nuk kam dalë në takim me një djalë më të vogël. Nuk e di pse, nuk më ka qëlluar, nuk më ka rastisur, por më pëlqejnë djemtë që janë më të pjekur”, ka thënë ajo më tej.


Të fundit

Teatri Kombëtar/ Veliaj: Do të vijojë ndërtimi, çdo punë e bukur në Tiranë pengohet

Në një intervistë nga Tokio, ku i është bashkuar ekipit tonë kombëtar në lojërat olimpike atje me ftesë të...

U arrestua nga Interpoli në Gjermani, 30-vjeçari nga Saranda ekstradohet në Shqipëri (Emri)

Ekstradohet nga Gjermania një 30-vjeçar, i cili ishte shpallur në kërkim drogë dhe pjesëmarrje në grup kriminal. Burime zyrtare nga Policia e Shtetit bënë me...

“Dua divorcin”, emigranti shqiptar në Greqi masakron me thikë bashkëshorten në sy të fëmijëve të mitur

Një tjetër ngjarje e rëndë është regjistruar në Greqi, ku një 47-vjeçar shqiptar ka plagosur me thikë bashkëshorten e tij. Ngjarja ka ndodhur para...

Moderatorja shqiptare poston foton seksi të Jennifer Lopez: Je dhe nënë ti, 52 vjeçe e mbete duke nxjerr të pasmet jashtë

Moderatorja Aulona Musta njihet për format e saj trupore. Ajo ushtrohet shumë dhe falë stërvitjes së madhe dhe ushqyerjes së shëndetshme, ka arritur që...

U mbyt pak ditë më parë në lumin Buna, gjendet trupi i pajetë i 13-vjeçares

Është gjetur sot trupi i pajetë i 13-vjeçares që u mbyt pak ditë më parë në ujërat e lumit Buna. Raportohet se trupi i pajetë...

Lajme të tjera

Web TV