U kap me kokainë në makinë, policia arreston modelen greke

113 563 lexime

106,048FansaPëlqeje

Policia greke ka arrestuar modelen Afroditi Barba, pasi iu gjetën 35 gramë kokainë në makinën e saj luksoze “Range Rover”. 31-vjeçarja ka raportuar në polici se e ka për përdorim vetjak, por sipas policisë, kokaina ishte e ndarë në 35 pako, duke ngritur hedhur poshtë pretendimin e saj.

Gjithashtu, 31-vjeçarja ka pretenduar se nuk ishte në dijeni për kokainën në makinë.

Policia mësohet se ka nisur hetimin për të, e cila akuzohet për trafik droge.


Të fundit

Testi/ Zbuloni pikën tuaj më të fortë në çift

Secili çift ka pika të forta që e bëjnë lidhjen e tyre shumë të veçantë. Cila është pika e...

Policia arreston 40 shoferë gjatë fundjavës dhe pezullon 198 patenta

Policia e Shtetit ka bërë bilancin e kontrolleve, në kaudër të masave të marra në zonat bregdetare si dhe në akset në drejtim të...

Festa e Birrës në Korçë/ Goran Bregoviç ndez atmosferën, nis koncertin me këngën shqip

Festa e birrës, eventi më i madh veror në Shqipëri, i kthyer tashmë në traditë, mbylli të dielën edicionin e tij të 15-të në...

Humb kontrollin e mjetit, vdes shoferi, plagoset pasagjerja në Përrenjas

Një aksident me pasojë vdekjen e një 43-vjeçari është regjistruar sot në Përrenjas. Ngjarja e rëndë ndodhi rreth orës 14:10, në fshatin Rrajcë Skënderbe. Burime...

Rishfaqet i “tmerrshmi” Mihal Kokëdhima, debaton me turistët: Ke bërë shumë faj o shpirt

Mihal Kokëdhima ka dalë sërish "në skenë" edhe në këtë sezon turistik veror në një tjetër debat me turistë. Referuar një videoje të shpërndarë...

Lajme të tjera

Web TV