Filmi i ri biografik për princeshë Dianën, ja cila aktore do jetë në rolin kryesor

113 563 lexime

124,178FansaPëlqeje

Një film i ri për jetën e princeshë Dianës pritet të publikohet së shpejti, por nga posteri i publikuar së fundmi, lihet të nënkuptuar se ajo se çfarë do të presim nuk do të jetë jeta tipike në një familje mbretërore, por e mbushur në ankth.

Në rolin e princëshë do të jetë Kristen Stewart, yllin e “Twilight , ndonëse në poster ajo duket shumë pak, pasi shfaqet me shpinë e veshur me një fustan voluminoz. Filmi biografik, i cili pritet të publikohet në Nëntor, rrëfen një festë të Krishtlindjeve në 1991 në një nga pronat e familjes mbretërore në Sandringham dhe janë 3 ditë ku përfshihen diskutimet për divorc mes çiftit mbrëtëror, princeshës dhe princit Charles dhe thashethemet e shumta për aferat për tradhti.

Premiera e filmit do të paraqitet në Festivalin e Filmit në Venecia muajin e ardhshëm, para se të dalë në kinema në 5 Nëntor.

Të fundit

Ish-kryeministri izraelit: Putini premtoi se nuk do ta vriste Zelensky-in

Ish-Kryeministri i Izraelit Naftali Bennet, i cili shërbeu për pak kohë si ndërmjetës në fillim të sulmit rus në...

Erdogan kërcënon vendet perëndimore që mbyllën konsullatat në Stamboll: Do e paguani!

Presidenti turk Rexhep Tajip Erdogan, tha sot se vendet perëndimore do të paguajnë për mbylljen e përkohshme të konsullatës së tyre në Stamboll javën e kaluar...

Myrto Uzuni i pandalshëm me Granadën në LaLiga, kryeson bindshëm listën e golashënuesve

Sulmuesi i Shqipërisë, Myrto Uzuni, vazhdon të dhurojë spektakël me Granada-n. Bomberi kuqezi e gjeti përsëri rrugën e rrjetës në ndeshjen që ekipi i tij...

Presidenti Biden mban më 7 shkurt fjalimin mbi gjendjen e vendit

Presidenti Joe Biden pritet të mbajë të martën në Kongres fjalimin e dytë të përvitshëm mbi gjendjen e kombit. Por a do të jetë...

Qeveria e Serbisë në komunikatën zyrtare e pranon Kosovën Republikë

Presidenti serb, Aleksandër Vuçiç, ditë më parë raportoi në Parlamentin e Serbisë, për planin franko-gjerman dhe bisedimet me Kosovën. Vuçiç, në përfundim të seancës së...

Lajme të tjera

Web TV