Seanca e parë e Legjislaturës së X të Kuvendit/ Gjiknuri: PS do të shtrijë dorën e bashkëpunimit me opozitën!

113 563 lexime

106,048FansaPëlqeje

Deputeti dhe  njëherësh Sekretar i Përgjithshëm i Partisë Socialiste, Damian Gjiknuri me një fotografi nga mbledhja e sotme e Kuvendit, ka falënderuar votuesit, për besimin në PS dhe Edi Ramën për të udhëhequr edhe për 4 vitet e ardhshme.

Gjiknuri ka shprehur besimin e plotë se me punën e tij, Grupi Parlamentar i Partisë Socialiste do të luajë rolin e çmueshëm për të çuar përpara proceset e rëndësishme legjislative, duke mbrojtur interesat e të gjithë qytetarëve shqiptarë.

“Partia Socialiste do ta ketë të shtrirë dorën e bashkëpunimit me opozitën në funksion të së ardhmes evropianë të Shqipërisë.”, shkruan ai në rrjetin e tij social Facebook.

 


Të fundit

Seanca e parë e Legjislaturës së X të Kuvendit/ Gjiknuri: PS do të shtrijë dorën e bashkëpunimit me opozitën!

Deputeti dhe  njëherësh Sekretar i Përgjithshëm i Partisë Socialiste, Damian Gjiknuri me një fotografi nga mbledhja e sotme e...

Nisja e Kuvendit/ Balla: Mirënjohje qytetarëve të Qarkut Elbasan për mbështetjen

Ka nisur sot legjislatura X e Kuvendit të Republikës së Shqipërisë. Kryetari i Grupit Parlamentar të Partisë Socialiste Taulant Balla përmes një postimi në rrjetin...

“Ky është fundi i Berishës si xhelat”, befason Frrok Çupi: Basha ka kërkuar masa sigurie për të mbrojtur jetën e tij

Analisti i njohur i Fjala.al, Frrok Çupi komenton zhvillimet e fundit në Partinë Demokratike, nga përjashtimi i Sali Berishës deri te e ardhmja e...

Orient Express, treni që udhëtonte mes komfortit dhe horrorit

Shumëkush e ka parë filmin “Romancë në trenin Orient Express”. Është një prodhim televiziv britanik i vitit 1985, në zhanrin e dramës dhe romancës,...

Dua Lipa vendos një tjetër rekord historik

Sukseset për Dua Lipën nuk kanë të mbaruar. Së fundmi Lipa ka bërë të ditur se kënga e saj “Levitating”, është e kënga e...

Lajme të tjera

Web TV