Zgjedhja e organeve drejtuese/ Parlamenti mblidhet sërish ditën e hënë

113 563 lexime

106,048FansaPëlqeje

Kuvendi do të mblidhet sërish ditën e hënë.

Në njoftimin zyrtar bëhet me dije se në mbledhjen që do të mbahet në orën 17:00 do të zgjidhen organet drejtuese të Kuvendit.

Njoftim për media:

Të nderuar kolegë,

Ju njoftoj se seanca plenare e Kuvendit të Shqipërisë do të zhvillohet ditën e hënë, datë 13.09.2021, ora 17:00. (Urdhër nr. 1, datë 11.09.2021, i Kryetares së Kuvendit, znj. Lindita Nikolla, bashkangjitur këtij njoftimi.)

Në rendin e ditës të seancës është zgjedhja e organeve drejtuese të Kuvendit.


Të fundit

Situata e COVID-19 në Shqipëri/ 4 viktima dhe 869 raste të reja në 24 orët e fundit

Shqipëria ka regjistruar 869 raste të reja nga COVID-19 në 24 orët e fundit, rreth 100 më pak se...

Zgjedhja e organeve drejtuese/ Parlamenti mblidhet sërish ditën e hënë

Kuvendi do të mblidhet sërish ditën e hënë. Në njoftimin zyrtar bëhet me dije se në mbledhjen që do të mbahet në orën 17:00 do...

Kanabis dhe muzikë jashtë orarit, gjobitet pronari i lokalit në Sarandë

Policia e Sarandës ka ndëshkuar dhe proceduar penalisht administratorin e një lokali i cili është kapur duke ushtruar aktivitetin pas orarit të përcaktuar. Ndër të...

Djali plagos me thikë një tjetër, çështjen e mbyll babai: Jam penduar për veprimet e tim biri

Një prokuror në Tiranë është mjaftuar me faljen e një të riu që u plagos me mjet prerës dhe dëshminë e pendesës së babait...

Është vendi i parë i BE që i rikthehet jetës normale, ja si Danimarka mposhti Covid-19

Danimarka u bë vendi i parë i Bashkimit Evropian që u kthye plotësisht në jetën e përditshme para-pandemike. Të premten, ky vend i hoqi...

Lajme të tjera

Web TV